مشاوره برای یادگیری دو مسئله مهم در طراحی وب ( پرداخت الکترونیکی ، ارسال اس ام اس )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Arioman

تازه وارد
سلام دوستان

با توجه به درخواست های جدید مشتریان مبنی بر ارسال اس ام اس هنگام فروش محصولی یا پر کردن فرم و ... و همینطور خرید و فروش های اینترنتی خیلی دوست دارم با نحوه کار این دو آشنا بشم و بتونم برای هر حالت و درخواستی این کد ها رو بنویسم

برای مثال :

کاربری که وی آی پی ثبت نام میکنه برای مدیر اس ام اسی ارسال بشه

یا کاربری که محصولی رو سفارش میده از طریق فرم فروش ، اس ام اسی برای مدیر ارسال بشه

بشه بدون استفاده از فروشگاه ساز ها یک تک محصول یا مقاله رو در یک سایت برای فروش اینترنتی گذاشت

و ...

در سطح شهر آموزشگاه های زیادی وجود دارن اما همشون آموزش php مبتدی و پیشرفته و ... دارن و در اون ها هم جز چارتا متغییر و برنامه هایی که کاربرد عملی ندارن چیزی یاد نمیدن

فکر میکنید چطوری میشه این مسائل رو یاد گرفت ؟؟؟ من فک میکنم اگه کسی بلد باشه و بصورت فیلم ویدویی امادش کنه خیلی ها حاضرن خریداری کنن ، خوده من تا 500 هزار حاضرم براش بپردازم و البته شکی نیس که وقتی چنین مبلغی میدم نیازی به قفل گذاشتن و عدم رعایت کپی رایت نیست چون هیچکس نمیاد با کسی قسمتش کنه وقتی چنین هزینه ای براش کرده باشه

peca

تازه وارد
شما همین هزینه رو تو این سایت زیر انجام بدی خودت دیگه می تونی آموزشم بدی!

اینم بگم اینی که می خواین ربطی به طراحی وب نداره همش برنامه نویسی وب هستش که با زبان پی اچ پی میشه راحت اینکارو کرد.

فقط خوب همه بخشاشو بگرد بخش php که اکثر نیازاتو برطرف میکنه هزینه هاشونم خیلی مناسبه مخصوصا با تخفیفای 50 درصدیشون

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا