مشكل با اديتور ها nice edit

p30sky

تازه وارد
سلام دوستان من اديتور nice edit رو با آدرس هايي كه تو سايت خودش گذاشته توي يه صفحه كه مربوط به ارسال نظر و بلاگ هست فراخواني مي كنم آدرس ها

<script src="http://js.nicedit.com/nicEdit-latest.js" type="text/javascript"></script>

<script type="text/javascript">bkLib.onDomLoaded(nicEditors.allTextAreas);</script>

تكست باكسي كه بوسيله ي اون ارسال نظر ميكنند ساده هست و هيچي نداره (مربوط به سي ام اس vldpersonals ) و حالا من ميخوام بهش اديتور اضافه كنم وقتي كسي ارسال نظر ميكنه و مثلآ از B يا Italic استفاده ميكنه به جاي اينكه تغيرات رو اعمال كنه كد B يا Italic يا تصوير رو نمايش ميده مثال

<br> sddsaa</br>

<a href=" ">adsdasa

</a>

مشكل كجاست ؟ چيكار بايد بكنم ؟

wallfa

کاربر عضو
مشکل ادیتور نیست مشکل اینه که چیزی که شما روش نصب میکنید این رو .. تابه زد اچ تی ام ال داره یعنی شما هر کد اچ تی ام الی بدی بهش مثل یه نوشته ساده ازش برداشت میشهه ! این کار در جاهایی به درد میخوره که شما مثلا قصد دارید مثل همینجا یه سری کد رو بگذارید تا منظورتون خوب بفهمند .. الان باخودتون نگفتید چه جور بعد از ارسال این پست هیچ کدوم از نوشته های این پست مثل اچ تی ام ال نشد ؟

تشکر یادتون نره ؟ من آموزش تشکر میدهم

p30sky

تازه وارد
سلام من ميگم چطوري بايد اين مشكل رو حل كنم ؟

p30sky

تازه وارد
متاسفانه نداره فقط تو قسمت مديريتش يه اديتور كامل داره كه ميشه باهاش اخبار ارسال كرد به جز اون چيزي نداره . پشتيباني انگليسيش هم ميگه اين مدش فروشيه راهي نداره ؟ يعني هيچ كاري نميشه كرد ؟

nulledscriptz

کاربر عضو
متاسفانه نداره فقط تو قسمت مديريتش يه اديتور كامل داره كه ميشه باهاش اخبار ارسال كرد به جز اون چيزي نداره . پشتيباني انگليسيش هم ميگه اين مدش فروشيه راهي نداره ؟ يعني هيچ كاري نميشه كرد ؟
هر چیز فروشیی تو اینترنت نال شدش پیدا میشه ... بگرد پیدا کن

p30sky

تازه وارد
نميشه خودمون براش پلاگين بنويسيم ؟ اصلآ ببينم اين پلاگينش چطوري كار ميكنه ؟

بالا