مشكل با ايمپورت ديتابيس وردپرس

ALiReZaYa

تازه وارد
سلام

بنده 4 تا سايت دارم كه به سرور جديد انتقال دادم كه 3 تاش با وردپرس هست و يكيش با سي ام اسه ديگه,هنگامه انتقال من از ديتابيسام اكسپورت گرفتم و در هاست جديد ايمپورت كردم و فايلارم زيپ كردم دستي انتقال رو انجام دادم , اما در حال حاضر يكي از سايتام كه با وردپرس هست و اون يكي كه با سي ام اسه ديگه هست كامله چون حجمه ديتابيسشون كيلوبايتي بوده اما دو تا سايت وردپرس ديگم كه يكيشون ديتابيسش 25 مگ و اون يكي 5 مگ مي باشد پس از ايمپورت ديتابيساشون سايتام خوب باز نميشن و در جاي جايه مختلفش ارور ميده و جمله اي كه در همه ي ارورها مشترك هست اينه :

Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 7680 bytes)

نميدونم منظورش چيه دوستان اگر كمكم كنن يك دنيا ممنون ميشم اينم بگم ديگه نميتونم از ديتابيس قبليم اكسپورت يا بك آپ بگيرم چون حذف شده فقط اكسپورتي كه گرفتم دستم مونده و مطمئنم كامل هست

با احترام

N2D

کاربر عضو
سلام !

ممنون میشم بفرمایید که مشکل چی بود ، از کجا بود و چطور رفع شد که اگر کاربری به مشکل برخورد تاپیک کامل شده باشد...

ببخشید دخالت کردم !

با تشکر

p30rayan

کاربر عضو
قطعا مشکل این خطایی که داده از کمبود حافظه رم سرور بوده!

پ.ن : الانه دیگه موقع تعویض هاست کافیه یک بک آپ بگیری . کلا از همه چیز به قولی full back up !! بعد در سرور دیگه اکسترکس کنید. البته اکثر خدمات دهنده های هاست این کارو براتون رایگان انجام میدن اگر کنترل پنلتون cpanel یا direct admin باشه مجانی و اگر چیز دیگه باشه اکثرا پول میگیرن!

ALiReZaYa

تازه وارد
سلام ! ممنون میشم بفرمایید که مشکل چی بود ، از کجا بود و چطور رفع شد که اگر کاربری به مشکل برخورد تاپیک کامل شده باشد...

ببخشید دخالت کردم !

با تشکر
خواهش ميكنم عزيز , من با 3 تا از دوستان يك سرور داريم و محدوديتي هم نداره سرورمون و 8 گيگ رم داره و فقط 3 تا سايتاي خودمون روش هست اما انگار به صورت اتوماتيك يا پيش فرض حافظه مموري روي 32 مگ يا كمتر تنظيم بود و به دليل حجم پلاگين هايي كه داشتم سايت رو نميكشيد , براي رفع اين مشكل اگر شما به فایل سیستم php.ini سرور دسترسی داشته باشيد محدودیت حافظه را افزایش مي دهید و مشكل حل خواهد شد و برای مثال می توانید memory_limit را برابر ۲۵۶ مگابایت قرار دهید.

اگر هم به اين فايل دسترسي نداريد كه معمولا اكثر دوستان كه هاست اشتراكي دارند به اين فايل دستررسي ندارند در اونصورت بايد کد زیر را به فایل htaccess خود اضافه نمایید:

php_value memory_limit 256M

و به احتمال 99% مشكل حل خواهد شد اون يك درصد هم واسه اينه كه بعضي از سرويس دهنده ها همه ي راه هاي افزايش مموري رو بستن و اونوقت شما چاره اي جز تغيير سرويس دهندتون نداريد.

بالا