مشكل در گرفتن پول پست

• نویسنده موضوع mahor
  • تاریخ شروع

mahor

تازه وارد
سلام

ببخشید من هر كاری می كنم نمی تونم پول پست رو روی محصول بگیرم 

دوتا افزونه هست كه یكیش 

كه وقتی نصبش می كنم و پست پیشتاز و ... انجام می دم هیچ اتفاقی نمیوفته

یكی دیگشم ریت هست كه كلا نصبش می كنم سایت داون می شه و مجبورم از توی سی پنل حذفش كنم .

من حتی به گرفتن پول اندازه مشخص روی همه محصولات برای ارسال به كل ایران هم راضی شدم ولی باز نتونستم به عنوان مالیات یك مقدار پول مشخص بگیرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Alaric

کاربر عضو
سلام،

آدرس سایت؟

از این افزونه استفاده کن ببین مشکلت حل میشه Persian Woocommerce Shipping

افزونه Rate چی استفاده می کنی؟ 

mahor

تازه وارد
Mahor.net

ممنون از جوابتون 

این افزونه رو نصب كردم ولی هیچ تغییری نكرد

جایی برای تنظیمات داره ؟

بخاطر همین مجبور شدم پول مالیات بگیرم به جای پول پست و تا حدی مشكلم حل شد ولی بحث اینجاس مالیات فقط میشه درصدی باشه من گذاشتم روی 5 در صد وقتی محصول زیر بیست هزارتومان بزارم خیلی مبلغش كم میشه 

اومدم یك كلاس جدا در بخش مالیات درست كردم ولی وقتی در بخش ویرایش محصول اون كلاس رو انتخاب می كنم بازم برمی گرده روی استاندارد و كلا فقط میشه كلاس استاندارد رو انتخاب كرد كه اونم یك در صد رو قبول می كنه برای مالیات . 

mahor

تازه وارد
نمی دونم چیكار كنم كلا 

اكانت مدیر بزنم یكی از دوستان بیان درست كنن

یا با برنامه انی دسك یكی وصل بشه به سیستم من

الان من حتی برام درست شدن هزینه پستی هم مهم نیست بتونم رو هر محصول 11 هزارتومان بگیرم كافیه

بدبختی اینه كه پول مالیات هم درصدیه و كلاس مالیاتی محصولات هم تغییر نمی كنه همه استاندارد نمی خوره

Alaric

کاربر عضو
دوست عزیز شما میتونید از مسیر زیر

تنظیمات ووکامرس--->پیکربندی--->سربرگ حمل و نقل---->انتخاب کنید. و اولین گزینه ایران نوشته که مقابلش نوشته نرخ ثابت با ویرایش گزینه ایران این گزینه وارد صفحه دومی میشید که نرخ ثابت داخلش وجود داره ویرایش کنید و قیمت خودتون رو وارد کنید و ذخیره انجام بدید

مشتری بعد از هر خرید موقع تسویه حساب مبلغ موردنظر تحت عنوان نرخ ثابت به هزینه خریدش اضافه میشه

mahor

تازه وارد
ممنون بابت پاسخ

ولی نرخ مشخص كردم ولی اضافه نمیشه موقع خرید

mahor

تازه وارد
ممنون می شم یكجوری این مشكل رو حل كنم بعد برم سراغ مشكلات دیگه

یك هفتست رو همین موندم

mahor

تازه وارد
You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

Alaric

کاربر عضو
در صورت تمایل دسترسی بفرستید بررسی کنم

mahor

تازه وارد
ممنونم چشم

نام كاربری و رمز رو در پیام براتون می فرستم

خیلی لطف می كنید

Alaric

کاربر عضو
ممنونم چشم

نام كاربری و رمز رو در پیام براتون می فرستم

خیلی لطف می كنید
مشکل شما به این دلیل بود که تو دوتا محصولات تست تو قسمت نوع محصول تیک مجازی رو زده بودین برای همین قیمت حمل نقل محاسبه نمی شد چون محصولات مجازی دانلود میشن و نیازی به حمل نقل ندارن

بالا