مشورت برای انتخاب cms

• نویسنده موضوع agri
  • تاریخ شروع

agri

تازه وارد
من برای راه اندازی یه سایت دانلودسنتر بعد از کلی تحقیق بین دیتالایف و وردپرس موندم.

ممنون می شم دوستانی که تجربه کار با این دو سیستم را دارند مزایا و معایب هر دو را بگن تا بتونم انتخاب درست تری داشته باشم.

p30temp.com

تازه وارد
من با وردپرس کار نکردم ولی دیتالایف هیچی کم نداره تنها مشکلش پشتیبانیشه که یه کم ضعیفه :(

agri

تازه وارد
من با وردپرس کار نکردم ولی دیتالایف هیچی کم نداره تنها مشکلش پشتیبانیشه که یه کم ضعیفه :(
یکم که چه عرض آقا مجتبی.

خودش سیستم خیلی خوبیه ولی پشتیبانی فارسیش در حد صفره.

شما چند سایت انگلیسی برای پشتیبانیش سراغ داری لینک بدی؟

p30temp.com

تازه وارد
یکی که اونم کار همون تیم پشتیبانی فارسیه

english.datalifecms,ir

ja2ogar

کاربر عضو
دیتالایف سیستم فوق العاده ای هست

اما پشتیبانی زیر صفر و 10-15 روز سایت بدون پهنای باند و .... :(

djary

کاربر عضو
دیتالایف سیستم فوق العاده ای هستاما پشتیبانی زیر صفر و 10-15 روز سایت بدون پهنای باند و .... :(

مشکل اونم بزودی حال ميشه

marshal

کنترل سایت
دیتالایف سیستم فوق العاده ای هستاما پشتیبانی زیر صفر و 10-15 روز سایت بدون پهنای باند و .... :(

مشکل اونم بزودی حال ميشه
پهنای باند پیشکش

مشکل عدم ساپورت خوبه.
سلام دوستان عزیز

قبل از هر چیز یک خواهش از همه شما عزیزان و اون اینکه اینقدر یک بحث رو کش ندید و طولانی نکنید که هم پست های بی مورد انجمن رو شلوغ کنه و افراد برای پیدا کردن لپ مطلب سر در گم بمونند و هم اینکه از موضوع اصلی دور بشید.سوال این آقا در مورد سیستم ورد پرس و دیتالایف هست.

دوست عزیز سیستم وردپرس یک سیستم ساده و بدون درد سر هستش که قالب های زیادی هم داره و سیستم دیتالایف هم یک سیستم سبک با قالب های شیک هست هر دو اونها در قسمت نصب مدها یکم حرفه ای هستند ولی در مورد پشتیبانی فارسی فکر نمی کنم انتخاب هیچکدومشون واسه شما مشکل ساز بشه اگر صرفا قصد راه اندازی یک دانلود سنتر دارید و زیاد نمی خواید رو مدهای مختلف و امکانات جنبی مانور بدید وردپرس رو انتخاب کنید اگر هم براتون مهمه دیتالایف فکر نمی کنم انتخابش کار سختی باشه...

به امید موفقیت همه شما کاربران عزیز پرشین اسکریپت

mrmb

تازه وارد
vatandata

نم باهات موافقم.ولی من که شخصا عاشق دیتالایف هستم

بالا