مشکلات Yoast SEO Premium نسخه 14.7.0

amir sh

تازه وارد
سلام من بعد از نصب این افزونه میخوام بعضی از برگه هارو ویرایش کنم یهو توسط فایروال سرور بلاک میشم و سایت دیگه باز نمیشه باید مجدد ای پی عوض کنم
راه حل این مشکل چیه؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
چند حالت می تونه داشته باشه
اول نسخه مورد مصرفی شما شاید اشکال فنی داشته باشه یعنی نسخه مطمئن نباشه نسخه دیگری رو تست کنید.
دوم احتمالا شما از یک سرور خارجی استفاده می کنید که شاید بخش کپی رایتش فعاله و این نسخه نال هم یک نسخه فعال باشه و به این علت مسدود می شوید.
سوم احتمالا رایانه شخصی شما یا موبایل شما ویروسی است و احتمالا درخواست غیر قانونی یا بیش از اندازه به سمت سرور ایجاد می کنه
چهارم اگر از اینترنت موبایل یا ای دی اس ال شرکت خاصی یا هر دسترس اینترنتی استفاده می کنید دچار مشکل در اتصال بین المللی باشه اخیرا مشاهده شده که برخی مسیر ها یا سوئیچ ها یا روترها این مشکلات را به علت عدم بروزرسانی ایجاد می کنند با یک اینترنت و سیستم دیگری تست بگیرید.
پنجم احتمالا رایانه یا موبایل شما در بخش تاریخ و ساعت بروز نیست این یک دلیل شایع برای عدم اتصال یا ایجاد اتصال ناپایدار یا مسدود سازی است.
این موارد شایع ترین ها هستند اگر جزئیات بیشتری اعلام کنید بهتر راهنمایی می شوید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir sh

amir sh

تازه وارد
سلام این موردی که عرض کردم من همزمان دو تا سایت روی یک سرور به یه شکل دارم که هر دوتا ورد پرس هستن
تو یکیش یواست سئوی رایگان استفاده میکنم بلاک نمیشه و عادی کار میکنه
اما تو سایت دوم Yoast SEO Premium رو نصب کردم نسخه 14.7.0 رو از همین سایت پرشین اسکرپیت دانلود و نصب کردم و بعد از نصب اینطور بلاک میشه حتی با سیستم دیگه و ای پی خارج هم تست کردم اما مثلا میرم تو یه برگه میخوام اندازه یه عکس رو ویرایش کنم یهو بلاک میکنه ولی بعد از غیر فعال کردم افزونه یواست سئو بلاک نمیکنه دیگه
حالا اینکه شما گفتین نسخه دیگر رو تست کنید ما نسخه های قدیمی تر یا نسخه های دیگر رو از کجا میتونیم دانلود کنیم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این نسخه رو امروز در منابع انجمن بارگذاری کردم تست کنید اگر به مشکل خوردید یعنی این مشکل برای نسخه جدید وجود است
اگر خیر که استفاده کنید.
ضمنا جهت اطمینان از نسخه مخزن وردپرس قبل از استفاده از این نسخه تست بگیرید که مشکلی از تنظیمات شما نباشد.
اگر مشکل پابرجا بود اعلام کنید تا راه حل بهتر اعلام شود.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir sh

amir sh

تازه وارد
سلام من این نسخه ای رو که گذاشته بودین تست کردم ولی بازم مشکل وجود داشت و موقع ویرایش برگه ها بلاک شد ای پیم
مورد دوم از مخزن ورد پرس نسخه رایگان افزونرو دانلود و نصب کردم ولی مشکلی وجود نداشت و بلاک نشدم
این مورد بلاک تو نسخه های بالاتر از 14 وجود داره
میشه یه نسخه 13 از Yoast SEO Premium بزارید برامون
ممنون

بالا