مشکل افزونه آمار گیر wp-statistics

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mili1374

کاربر عضو
با سلام به همه دوستان عزیز

این افزونه را من برای آمار گیر سایت انتخاب کردم و خوب بوده و مشکلی هم زیاد باهاش نداشتم اما چند روز پیش متوجه شدم که به صورت خودکار از کار افتاد و دیگر آمار را نشان نمی دهد یعنی همه چی رو صفر نشان می دهد اما کار می کرد ولی یکدفعه به اینحالت افتاد اگر کسانی که اطلاعاتی از حل این مشکل دارند ممنون میشم کمک کنید

اینم آدرس سایت در صورت نیاز

alifiresoft

کاربر عضو
منم همچین مشکلی داشتم. فک کنم به علت تغیرات داخل سرور باشه. جدیدا تغییری ندادید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

daryagame

تازه وارد
منم همچین مشکلی داشتم. فک کنم به علت تغیرات داخل سرور باشه. جدیدا تغییری ندادید؟
تایید میشه

یک بار هم برای ما همچین مشکلی پیش اومد به هاستینگ گفتیم اوکی کردن

اما در کل به نظرم از پلاگین برای امار استفاده نکنین خیلی بهتره . خیلی فشار به هاست میاره ممکنه هاستینگتون ایراد بگیره

در کل هر چی کمتر از پلاگین استفاده بشه خیلی بهتره

تا وقتی وبگذر و histats هست چرا پلاگین ...

alifiresoft

کاربر عضو
تایید میشهیک بار هم برای ما همچین مشکلی پیش اومد به هاستینگ گفتیم اوکی کردن

اما در کل به نظرم از پلاگین برای امار استفاده نکنین خیلی بهتره . خیلی فشار به هاست میاره ممکنه هاستینگتون ایراد بگیره

در کل هر چی کمتر از پلاگین استفاده بشه خیلی بهتره

تا وقتی وبگذر و histats هست چرا پلاگین ...
البته من تازگی ها متوجه شدم امار گیر خود cpanel که معمولا awstat هست خیلی باحاله و آمار کاملی نشون میده

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

ارتباطی با سرور نداره. بعد از دو سری آپدیت اخیرش کلا مشکل داشته. من رو چن تا سرور مختلف تست کردم و دیدم کلا مشکل داره. فقط روی وردپرس انگلیسی کار می کرد و با ساعت محلی 0 که اونم تو نسخه جدیدش مشکل پیدا کرده.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز همینجوری داری تاپیک قدیمی میاری بالا

IAMIR

کاربر عضو
تاپیک های قدیمی را بالا نیارید . در صورت تکرار برخورد می شود .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا