مشکل با افزونه Hacklog Remote Attachment و آپلود فایل

etzio1

تازه وارد
با سلام من از افزونه Hacklog Remote Attachment در وردپرس شبکه استفاده میکنم ، ولی وقتی میخوام فایلی رو آپلود کنم خطای زیر نمایش داده میشه .

Warning: Parameter 1 to wp_handle_upload_error() expected to be a reference, value given in .../public_html/wp-content/plugins/hacklog-remote-attachment/includes/hacklogra.class.php on line 539

6806

اگر یشه راهنماییم کنید بگین مشکل از کجاست

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
این هکلاگ دردسر زیاد داشت من یه مدت استفاده کردم بیخیالش شدم . تو پشتیبانیش هم تو مخزن کسی جواب نمیده .

etzio1

تازه وارد
این هکلاگ دردسر زیاد داشت من یه مدت استفاده کردم بیخیالش شدم . تو پشتیبانیش هم تو مخزن کسی جواب نمیده .
خدارو شکر یکی بازم جواب داد ، منم اوننجا درخواست زدم منتظر جوابم

من ازش تو حالت عادی استفاده میکنم هیچ مشکلی نداره

ولی توی وردپرس شبکه به یه همچین مشکلی برخوردم شما نمیدونی دلیل ارورش چیه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینکه هر افزونه ای توی وردپرس شبکه کار بکنه بعید هست

etzio1

تازه وارد
آقا محمد توی توضیحات افزونه نوشته که پشتیبانی میکنه ، ولی خب همون اروری که گفتم میده ، نکته جالب تر اینکه با ت.جه به برسی های قبلم نوشت هبود توی مستندات افزونه که این مشکمل حل شده ولی من بازم به این مشکل برخوردم اگر امکان داره اورش رو برام برسی کنین ببینید میتونید مشکلش رو حل کنید؟؟

ممنون میشم

mostafa98

کاربر عضو
سلام

بین اینا بگرد حتما به جواب میرسی و یکیش به دردت میخوره

کد:
http://wordpress.org/plugins/tags/ftp
من گشتم اینو پیدا کردم

کد:
http://ihacklog.com/post/hacklog-remote-attachment.html

dkharid

تازه وارد
سلام دوستان 

اقا خسته نباشید من رفتم گشتم تنظیمات رو اینطوری تغییر دادم 

ولی من وقتی عکسی رو اپلود میکنم و بعد مطلب مورد نظرمو ویرایش میکنم  مسیر عکس برای بببنده به این شکل تغییر میکنه  

در حالی که تو مدیریت درسته کسی میتونه راهنمای یکنه من چند تا سایتم دارم روی همشون تست کردم مثل این تغییر میکنن در نهایت به این نتیجه رسیدم که حتما باید تو جای یه تغییر خاصی بدم لطفا راهنمایی بفرمایید 

erfan1371

تازه وارد
منم مشکل پیدا کردم باید چیکار کنم؟
Warning: Parameter 1 to wp_handle_upload_error() expected to be a reference, value given in .../public_html/wp-content/plugins/hacklog-remote-attachment/includes/hacklogra.class.php on line 539

edd هم تو سایتم نصبه میخوام هر کسی اپلود میکنه ی راست بره توی هاست دانلود و بعد مشکل پیدا نکنه

mohammad533

تازه وارد
سلام

من همه چیز رو درس انجام دادم

و پیغام اتصال موفقیت آمیز بود نمایش داد برام

حالا هرچی آپلود میکنم توی رسانه وردپرس

آدرس درست نیست نمایش میده
آدرس اینطوریه

در صورتی که باید اینطوری باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا