مشکل با بالا آوردن سایت در cpanel

shz_furion

کاربر عضو
سلام.نمیدونم جای این تایپیک اینجا باشه یا نه.من یه هاست و دامین به تازگی گرفتم.سایتم رو هم به صورت offline رو localhost دارم و میخوام آپلودش کنم و اولین باره که از هاست واقعی استفاده می کنم.ولی واقعا نمیدونم وقتی آپلودش در فایل root می کنم،سایت بالا نمیاد.میشه یکی کمک کنه باید چکار کنم که سایت رو نمایش بده؟

Ehs@n

کاربر عضو
1- بفرمایید مشکل چیه؟!

2- سایت html ه یا از cms خاصی استفاده می کنید؟

3- شات یا آدرس سایت رو قرار بدین

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ !

mahdiali35

کاربر عضو
سلام.نمیدونم جای این تایپیک اینجا باشه یا نه.من یه هاست و دامین به تازگی گرفتم.سایتم رو هم به صورت offline رو localhost دارم و میخوام آپلودش کنم و اولین باره که از هاست واقعی استفاده می کنم.ولی واقعا نمیدونم وقتی آپلودش در فایل root می کنم،سایت بالا نمیاد.میشه یکی کمک کنه باید چکار کنم که سایت رو نمایش بده؟
دنبال یه پوشه به نام public_html باید باشید....

shz_furion

کاربر عضو
سلام.مشکلم رو پیدا کردم ولی نمیدونم چطور حل کنم.

مشکل اینه که dns های کارگذار در دومینم مشکل داره.

دی ان اس ها :

ns11.mihanwebhost.com

ns12.mihanwebhost.com

هست و اینا رو ست کردم و قبول کرده ولی وقتی در سایت nic.ir نام dns ها رو چک میکنم،اینا رو تحویل میده:

ns127.mihanwebhost.com

ns128.mihanwebhost.com

که هیچکدومشم درست نیس و قبول نمیکنه.نمیدونم من از پنل دومینم تغییرشون دادم ولی اصلا انگار نه انگار که تغییر دادم.

HamedR

کاربر عضو
سلام.مشکلم رو پیدا کردم ولی نمیدونم چطور حل کنم.مشکل اینه که dns های کارگذار در دومینم مشکل داره.

دی ان اس ها :

ns11.mihanwebhost.com

ns12.mihanwebhost.com

هست و اینا رو ست کردم و قبول کرده ولی وقتی در سایت nic.ir نام dns ها رو چک میکنم،اینا رو تحویل میده:

ns127.mihanwebhost.com

ns128.mihanwebhost.com

که هیچکدومشم درست نیس و قبول نمیکنه.نمیدونم من از پنل دومینم تغییرشون دادم ولی اصلا انگار نه انگار که تغییر دادم.
مشکلتون رو با بخش پشتیبانی هاستینگتون درمیان بزارید.

موفق باشید :53:

بالا