مشکل با بخش تخفیفهای ووکامرس

greenherb.ir

تازه وارد
سلام به دوستان عزیز

من مشکل جدیدی با بخش تخفیفهای ووکامرس پیدا کردم

مشکل اینجاست که تخفیفی ایجاد میکنم و بازه زمانی 1 روزه برای تخفیف درنظر میگیرم

در طول این یکروز زمان تخفیف در اسلایدر صفحه اول و در صفحه محصول درج میشه و مشکلی وجود نداره

بعد از اتمام دوره تخفیف، اسلایدر حذف میشه و اگر محصول در اسلایدرهای موجود در صفحه اول باشه (مثلا به عنوان محصول جدید) قیمت واقعی محصول نمایش داده میشه اما زمانی که روی محصول کلیک میشه و وارد صفحه محصول میشم قیمتی درج شده که مربوط به دوره تخفیف هست و این قیمت به عنوان قیمت واقعی محصول درج شده (یعنی قیمت قبلی خط نخورده و اثری از قیمت قبلی نیست)

هرکاری که به ذهنم میرسید برای رفع مشکل انجام دادم، افزونه ها رو غیر فعال کردم و ... اما به نتیجه نرسیدم

از دوستان خیلی ممنون میشم برای رفع مشکل کمک کنن

greenherb.ir

تازه وارد
سلام 

متوجه منظورتون نشدم..

شما اگر ادرس سایت و لینک نمونه محصول و تصویری از مدیریت محصول ک میگید قیمت میزارید بهتر است. 
ممنون از پاسختون
تخفیفها رو بخاطر مشکلی که باهاشون داشتم حذف کردم و با توجه به فرمایش شما برای یک محصول تخفیفی ایجاد کردم که امشب منقضی میشه و بعد از انقضای تاریخ تخفیف تصویر مربوطه رو ارسال میکنم

greenherb.ir

تازه وارد
سلام و روز بخیر

زمان تخفیفی که دیروز ثبت کرده بودم به اتمام رسید و همونطور که خدمتتون عرض کردم در صفحه محصول همچنان قیمت محصول با تخفیف ثبت شده

زمانی که محصولی دارای تخفیف هست قیمت اصلی خط میخوره و قیمت محصول با تخفیف درج میشه اما در مورد وضعیت فعلی سایت من جریان به این شکل نیست و بازدید کننده فکر میکنه قیمت اصلی محصول همین هست

لینک محصول: 

در این لینک قیمت چای ماچا 44000تومن ثبت شده در صورتی که اگر به صفحه اول سایت سر بزنید و اسلایدر محصولات رو چک کنید، در اسلایدر جدیدترین کالاها، قیمت چای ماچا 48000 تومن ثبت شده که قیمت واقعی محصول هست

تصویر صفحه محصول در مدیریت وردپرس رو هم ضمیمه کردم که تخفیف لحاظ شده رو نشون میده که تا ساعت 24 رز قبل اعتبار داشت

سپاسگزارم

You must be registered for see images attach

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام ، فایلهای زیر را از پوشه قالب بزارید ، 

پوشه woocommerce 

1= پوشه loop فایل price.php

2= پوشه single-product فایل  price.php

3= پوشه single-product پوشه داخلی add-to-cart  فایل simple.php 

این سه را قرار بدید لطفا . مرسی

greenherb.ir

تازه وارد
سلام ، فایلهای زیر را از پوشه قالب بزارید ، 

پوشه woocommerce 

1= پوشه loop فایل price.php

2= پوشه single-product فایل  price.php

3= پوشه single-product پوشه داخلی add-to-cart  فایل simple.php 

این سه را قرار بدید لطفا . مرسی
بینهایت ممنونم از وقتی که میذارید

فایلها خدمت شما

در صورتی که صلاح دونستین میتونم اطلاعات ورود به هاست و مدیریت وردپرس رو هم پ خ کنم براتون

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام مجدد ، فایل ها را بررسی کردم ، مشکلی نداشتند ، میشه توسط این فایلها اصلاح کرد ، اما خب برای همه بخشها از جمله ارشیو و جاهای دیگه هم اعمال شده این موردکه بیاد بدون بررسی چیزی 

بجای این sale_price این رو بزاره regular_price

احتمالا تو فانکشن های قالب این کار انجام شده. بنظرم این رو باید به طراح قالب بگید تا اصلاح کنند . 

....

این فایل هم موقتا جایگزین کنید : 

پیام یزدانیان

کاربر عضو
احتمالا   همچین کدی اضافه کرده باشن : 

کد:
function set_default_price( $post_id, $post ) {

if ( isset( $_POST['_regular_price'] ) && trim( $_POST['_regular_price'] ) == '' ) {
        update_post_meta( $post_id, '_regular_price', '0' );
    }

if ( isset( $_POST['_sale_price'] ) && trim( $_POST['_sale_price'] ) == '' ) {
        update_post_meta( $post_id, '_sale_price', '0' );
    }

}
add_action( 'woocommerce_process_product_meta', 'set_default_price' );

greenherb.ir

تازه وارد
حقیقتش موضوع رو اول با طراح قالب مطرح کردم اما میگن این موضوع ارتباطی با قالب نداره و اتمام تاریخ تخفیف چیزی هست که مربوط به خود ووکامرس میشه

سلام مجدد ، فایل ها را بررسی کردم ، مشکلی نداشتند ، میشه توسط این فایلها اصلاح کرد ، اما خب برای همه بخشها از جمله ارشیو و جاهای دیگه هم اعمال شده این موردکه بیاد بدون بررسی چیزی 

بجای این sale_price این رو بزاره regular_price

احتمالا تو فانکشن های قالب این کار انجام شده. بنظرم این رو باید به طراح قالب بگید تا اصلاح کنند . 

....

این فایل هم موقتا جایگزین کنید : 

این فایل رو در کدوم پوشه قرار بدم؟

بالا