مشکل با تاریخ گرویتی ویو و گرویتی فرم

mrjll60

تازه وارد
سلام به دوستان اهل فن
داخل انجمن هرچی گشتم اطلاعاتی پیدا نکردم ، تاپیک تازه باز کردم
دوستان سه تا مشکل هست در استفاده از گرویتی فرمز و گرویتی ویو که اگه دوستان بتونن کمک کنن ممنون میشم
- مشکل اول در استفاده از تاریخ ۳۱ شهریور هست که با استفاده از فارسی ساز مشکل عدم اعتبار تاریخ رفع شده ولی مشکلی که بوجوداورده محاسبه زمان بین دو تاریخ و ساعت هست
مثلا من بخوام محاسبه کنم از ساعت ۱۲:۳۰ تاریخ ۳۱ شهریور تا ۱۲:۳۰ تاریخ ۱ مهر چند ساعت/روز/دقیقه فاصله هست ُ گرویتی فرمز توانایی محاسبه شو نداره و اشتباه محاسبه میکنه .
دوستان اگه بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم
- مشکل دوم هم در گرویتی ویو هست که وقتی فیلد تاریخ رو برای جستجو میزاریم ُ انتخابگر تاریخ میلادی برای کاربر باز میکنه که این هم مشکل ساز شده
- مشکل سوم هم در گرویتی فرمز ُ در نسخه های وردبرس ۵.۴ به بالا انتخابگر تاریخ باز نمیشه ولی زمانی که نوع تاریخ میلادی انتخاب میشه ُ انتخابگر میلادی باز میشه
از اساتید اهل فن اگه بتونن کمک کنن ممنون میشم
سپاس

پیوست‌ها

• Firefox_Screenshot_2021-10-15T06-32-03.285Z.png
    Firefox_Screenshot_2021-10-15T06-32-03.285Z.png
    8.8 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • Firefox_Screenshot_2021-10-15T06-35-04.588Z.png
    Firefox_Screenshot_2021-10-15T06-35-04.588Z.png
    50.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
گرویتی ویو از تاریخ شمسی پشتیبانی نمیکنه
همچنین گرویتی فرم در شمسی سازش دچار مشکل شده که تا چند روزاینده بروزرسانی در این زمینه ارائه میشه.
از بردباری ت ممنونم.

mrjll60

تازه وارد
حالا من یه کاری کردم ، فایل class-search-widget.php گرویتی ویو رو تغییرات کوچیکی دادم و تقریبا میشه گفت datepicker اون شبیه شمسی شد ، ولی مشکلی که پیش اومده اینه که تعداد روزهای هر ماه که این تقویم میده با تعداد روزهای تاریخ شمسی مطابقت نداره ، اگه این مشل حل بشه دیگه نیازی به اصلاحات دیگه ای نیست
دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه چیکار کنم ؟
گرویتی ویو از تاریخ شمسی پشتیبانی نمیکنه
همچنین گرویتی فرم در شمسی سازش دچار مشکل شده که تا چند روزاینده بروزرسانی در این زمینه ارائه میشه.
از بردباری ت ممنونم.
این رو تو وب دیدم ، ببینید نمیتونید ازش استفاده کنید

پیوست‌ها

• Capture2.JPG
    Capture2.JPG
    257.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    159 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • Firefox_Screenshot_2021-10-17T06-51-23.628Z.png
    Firefox_Screenshot_2021-10-17T06-51-23.628Z.png
    8.5 کیلوبایت · بازدیدها: 10