مشکل با تغییر قالب

aso_leo

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان فروشگاهی رو راه اندازی کردیم بعد از مدتی تعدادی باگ رو اعصاب قالب داشت برای همین تصمصم گرفتم قالب مناسبتری پیدا کنم اما الان که قالب رو پیدا کردم دوستان میگن امکان تغییر قالب بصورت کامل بدون حذف اطلاعات وجود نداره و اگر هم آپدیت کنی قالب بصورت کامل روی سایت پیاده نمیشه و دموی اصلی رو نخواهیم داشت

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هر فردی به شما این حرف رو زده ، یا داره از مسئولیتش شونه خالی میکنه ، یا میخواد کارش رو نصف و نیمه انجام بده

بعضا قالب هایی وجود داره که اسم روشش رو گذاشتن "بسته آسان نصب" اما خب برداشتن یک وردپرس + افزونه ها + قالب + دیتابیس خام جدید رو زیپ کردن و با یک installer نصب میکنن. این برای سایت هایی که از قبل اطلاعات دارن ، یک فاجعه ست!

دنبال قالب هایی باشید که Demo Importer دارن و اطلاعات شما رو از بین نمی برن!

aso_leo

تازه وارد
من الان میخوام قالب های مارکت رو بریزم رو فروشگام چون قالب قبلی که تک استور باشه پره باگه از کجا بفهمم امکان داره بدون حذف ازلاعات قالب عوض بشه ؟؟؟واقعا اطلاعاتم جوریه که نمیشه ازش چشم پوشی کنم نباید از بین بره و قالب فعلی هم غیر قابل تحمله  

هر فردی به شما این حرف رو زده ، یا داره از مسئولیتش شونه خالی میکنه ، یا میخواد کارش رو نصف و نیمه انجام بده

بعضا قالب هایی وجود داره که اسم روشش رو گذاشتن "بسته آسان نصب" اما خب برداشتن یک وردپرس + افزونه ها + قالب + دیتابیس خام جدید رو زیپ کردن و با یک installer نصب میکنن. این برای سایت هایی که از قبل اطلاعات دارن ، یک فاجعه ست!

دنبال قالب هایی باشید که Demo Importer دارن و اطلاعات شما رو از بین نمی برن!

Qalekhani

قلعه‌خانی
ببینید دو حالت کلی میشه در نظر گرفت:

1- قالب جدید به صورت بسته نصبی هست: کل اطلاعات سایت شما از بین میره.

2- قالب جدید یک قالب عادی وردپرس هست که شما توی پوشه themes آپلود میکنید و از پنل مدیریت فعال می کنید. در این حالت اطلاعات نوشته ها و محصولات از بین نمیره.

اما اگر پوسته قبلی مثلاً ابزارکها یا نواحی خاصی داشته، طبیعتاً توی این قالب جدید نمایش داده نمیشن.

مثلاً یک قالب هست که باکس دانلود داره. اما قالب دیگه این ویژگی رو نداره. نصب قالب دوم، باعث میشه شما دیگه باکس دانلودت نمایش داده نشه.

aso_leo

تازه وارد
ببینید دو حالت کلی میشه در نظر گرفت:

1- قالب جدید به صورت بسته نصبی هست: کل اطلاعات سایت شما از بین میره.

2- قالب جدید یک قالب عادی وردپرس هست که شما توی پوشه themes آپلود میکنید و از پنل مدیریت فعال می کنید. در این حالت اطلاعات نوشته ها و محصولات از بین نمیره.

اما اگر پوسته قبلی مثلاً ابزارکها یا نواحی خاصی داشته، طبیعتاً توی این قالب جدید نمایش داده نمیشن.

مثلاً یک قالب هست که باکس دانلود داره. اما قالب دیگه این ویژگی رو نداره. نصب قالب دوم، باعث میشه شما دیگه باکس دانلودت نمایش داده نشه.
خب این یعنی اینکه من قالب های مارکت رو که گرفتم بیخیال شم و کاری نمیشه کرد باهاش ؟؟؟؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
خب این یعنی اینکه من قالب های مارکت رو که گرفتم بیخیال شم و کاری نمیشه کرد باهاش ؟؟؟؟
برداشت شما از حرفهای بنده این بود؟ عرض کردم این دو حالت رو داره. شما باید ببینید قالب مدنظر، جزء کدوم دسته است.

aso_leo

تازه وارد
برداشت شما از حرفهای بنده این بود؟ عرض کردم این دو حالت رو داره. شما باید ببینید قالب مدنظر، جزء کدوم دسته است.
این قالب بسته نصبی داره که داخلش چند فایل هست و تو آموزشش هم عنوان میشه که باید اطلاعات پاک بشه و یه فایل اپدیت داره که اون اطلاعات رو پاک نمیکنه اما قالب هم بصورت کامل بارگذاری نمیشه

Qalekhani

قلعه‌خانی
خب دیگه شما باید عطای یکی رو به لقای دیگری ببخشید.

میتونید بسته نصبی رو در یک آدرس دیگه یا حتی روی لوکال نصب کنید و فولدر قالب و تنظیماتش رو ازش استخراج کنید.

بقیه قسمتها هم به صورت دستی، تنظیمات رو اعمال کنید.

پیام یزدانیان

کاربر عضو
چرا با طراح قالب در میان نمیگزارین معمولا خودشون بدون حذف اطلاعات انجام میدن.البته میشه که از دیتابیس بک اپ بگیرید و قالب جدید رو نصب کنید بعد دیتابیس قبلی (اطلاعات کامل خودتون ) رو ایمپورت کنید تا محتویات قبلیتون بیاد بالا. از طرفی میتونید کامل دیتابیس رو ادیت کنید. 

اون صحبت دوست عزیزمون اقای چیا.: 

////

نمیشه نظر داد اطلاعات چی هستن ..ولی درکل ازدیتابیس بک اپ بگیر و قالب جدیدت رو نصب کن و فرقیم نمیکنه با هر بسته نصبی ک دوس دارید میتونید نصب کنید.بعد بیا جداول قبلیت ایمپورت کن و یا یکی یکی وارد کن اونایی ک برات مهمه. فقط جدول اپشن و یوزر رو  وارد نکن. 

بالا