مشکل با قالب خبری max

partotelecom

تازه وارد
عکس های بند انگشتی در این قالب خبری در صفحه اول نمایش داده نمیشه و تو صفحات داخلی هستش

نمونه زنده اش هم این سایته ... خواهشا کمک نمایید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دلیلش اینه که هاست شما مشکلی داره که به فایل phpthumb اجازه دسترسی به پوشه uploads برای نمایش تصویر رو نمیده! سطح دسترسی ها رو تغییر بدید تا درست بشه. در صورتی که موفق به انجام این کار نشدید. رمز عبور وردپرس خودتون رو برام پیغام خصوصی کنید تا مشکل رو رفع کنم

partotelecom

تازه وارد
دلیلش اینه که هاست شما مشکلی داره که به فایل phpthumb اجازه دسترسی به پوشه uploads برای نمایش تصویر رو نمیده! سطح دسترسی ها رو تغییر بدید تا درست بشه. در صورتی که موفق به انجام این کار نشدید. رمز عبور وردپرس خودتون رو برام پیغام خصوصی کنید تا مشکل رو رفع کنم
ممنون

ولی پرمیشن فایل ها 644 و فولدر ها 755 هستش .

با این حال ی.ز - پس رو براتون پ خ میکنم

akbari

تازه وارد
دقیقا میفرمایید دسترسی چه فایل و پوشه ای را باید تغییر بدیم؟

akbari

تازه وارد
پیدا کردم

پوشه قالب + پوشه script و در آخر پوشه phpThumb و فایل phpThumb

zanis

تازه وارد
سلام سطح دسترسیها رو باید به چند تغییر بدیم؟ و دقیقا باید چه فایل ها و فولدرهایی رو سطح دسترسیشون رو تغییر بدیم؟

espad

تازه وارد
سلام

منم همین مشکلو دارم سطح دسترسی ها رو هم تغییر دادم ولی اتفاقی نیافتاد

کسی نفهمید مشکل از کجاست؟

mh2002ir

تازه وارد
سلام

من هم این مشکل را داشتم ، با دوستی که این قالب را فارسی کرده صحبت کردم و مشکل را گفتم و ایشان گفت این زمانی اتفاق می افتد که هاست ناسازگار است

الان این سایت خبری که در اراک است دارد ارز همین قالب به خوبی استفاده می کند

injaboodam

تازه وارد
خوب بگین مشکل رو چطور حل کردید؟!یک هفته اس که من گیر این مسئله ام :(

خواهشا هرکسی پاسخ این سوال رو بلده جواب بده.تو خود سایتی که فارسی کرده بود یه کد php..بیا آقا از همین سایت گرفتمش..

به قرآن کلی دعاش میکنم هرکدوم از دوستان جواب بدن.نسخه وردپرس رو ارتقا دادم هم فایده نداشت.

پرمیشن ها رو 777 کردم!بازم فایده نداشت!

دیگه موندم خداوکیلی چه کنم :((

Andishe

تازه وارد
سلام

اینجا کسی هست پاسخگوی این قالب باشه تا من چند سوال در موردش بپرسم؟

بعنوان سوال اول متن توی هدر و کنار لوگو از کدوم فایل میشه پاکش کرد؟

متشکرم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایت رو بزارید لطفا تا کمک کنم

sagebnegad

کاربر عضو
دوستان ببخشید این تاپیکو بالا میارم

ولی منم همین مشکلات رو دارم آقا محمد میتونید کمکم کنید؟

ممنونم

mr.na3r

کاربر عضو
سلام

من هم از این قالب استفاده میکنم ولی مشکلی که این قالب داره اینه که سرعت خیلی پایینی داره. و اصلا با اینترنتهای سرعت پایین قابل بازکردن نیست چون از timthumb استفاده میکنه.برای افزایش سرعت و رفع مشکل نمایش عکسها در صفحه اصلی ، عکسها را مستقیم فراخوانی کنید.اگر میخواهید عکسها با همان timthumb نمایش داده شود ، کد زیر را در htaccess کپی کنید درست میشه.

کد:
<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

smd_del

تازه وارد
سلام منم همین مشکل رو دارم عکس های آخرین اخبار نمایش داده نمیشه اگه ممکنه یه راهنمایی کنید .

ممنون

سایت:

بالا