مشکل با قالب های مدرن وردپرس

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام

من وقتی از قالب های مدرن وردپرس که تنظیمات مخصوص خودشون رو دارن مثل قالب پورتو، سون، مولتی نیوز و .... استفاده می کنم، گزینه تنظیمات قالب تو بخش مدیریت نمایش داده نمیشه و سایت هم بالا نمیاد و صفحه سفید میاد.

می دونید مشکل از کجا می تونه باشه؟

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام. ورژن 7 دارم

وقتی به 5.6 برمیگردونم کلا وردپرس همه چیزش بهم میریزه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

من وقتی از قالب های مدرن وردپرس که تنظیمات مخصوص خودشون رو دارن مثل قالب پورتو، سون، مولتی نیوز و .... استفاده می کنم، گزینه تنظیمات قالب تو بخش مدیریت نمایش داده نمیشه و سایت هم بالا نمیاد و صفحه سفید میاد.

می دونید مشکل از کجا می تونه باشه؟
بهترین راه برای اینکه بدونیم مشکل از چیه اینه که wp_debug رو از طریق ویرایش فایل wp-config.php برابر با true کنیم تا خطاها نمایان بشن!

mohamad_a226

کاربر عضو
بهترین راه برای اینکه بدونیم مشکل از چیه اینه که wp_debug رو از طریق ویرایش فایل wp-config.php برابر با true کنیم تا خطاها نمایان بشن!
ممنون. تو صفحه اصلی سایت با فعال کردن دیباگ خطایی نشون نداد. ولی بعد از ریبوت سرور، خودبخود یکی از قالب هاش درست شد. قبلا از قالب پورتو استفاده می کردم که همچنان مشکل داره. ولی قالب سون الان مشکلی نداره!

تو بخش فروشگاه هم از قالب emallshop استفاده میکنم که جالبه با یکی دو روز فاصله به مشکل خورده. الان با فعال کردن دیباگ این ارور رو تو باز کردن صفحه فروشگاه میده:

کد:
 Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function emallshop_getShowTitle() in /home/noandish/domains/noandishaan.com/public_html/shop/wp-content/themes/emallshop/page.php:14 Stack trace: #0 /home/noandish/domains/noandishaan.com/public_html/shop/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /home/noandish/domains/noandishaan.com/public_html/shop/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/noandish/...') #2 /home/noandish/domains/noandishaan.com/public_html/shop/index.php(17): require('/home/noandish/...') #3 {main} thrown in /home/noandish/domains/noandishaan.com/public_html/shop/wp-content/themes/emallshop/page.php on line 14

پست رو ویرایش کردم که بگم با تغییر ورژن قالب مشکل بخش فروشگاه هم حل شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا