مشکل با قراردادن اطلاعات در دیتابیس(php)

p30sky

تازه وارد
سلام این فایل هایی که پیوست کردم یه قسمت از یه اسکریپت هستند من میخوام تو قسمت گزارش (همون گزارش تخلف به مدیر سایت) که به صورت لیست باکس هست یه قسمت دیگه اضافه کنم که کاربرا بتونند توضیحاتشون رو هم بنویسند ولی وقتی اطلاعات تکست باکسم رو برای ذخیره در دیتابیس توی کد insert into لود میکنم هیچی تو دیتابیس ذخیره نمیشه ولی وقتی بر می دارمش همش ذخیره میشه (من میخوام تکستم هم تو دیتابیس ذخیره بشه )

حالا فایل ها رو گزاشتم اگه میشه یه چکی بکنید

توضیح (اطلاعات از ext.reports.php ,ext.reports.tpl خونده میشه بوسیله misc_original.js به hp.report.php ارسال میشه و عملیات ذخیره در دیتابیس توسط hp.report.php انجام میشه ) فایل پیوست شد

پیوست‌ها

• report.zip
    3.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1

homayon574

کاربر عضو
تو فایل tpl شما یه textarea بیشتر نیست که اینه :

کد:
<textarea dir="rtl" id="descraption{ext_report_descraption}" style="width: 150px;" name="report{ext_report_descraption}">{lang:"core","report_info"}</textarea>
توی فایل php مقصد هم این کد رو گذاشتید

کد:
$descraption = isset($_POST['descraption'])     &&  $_POST['descraption']    ? $DB->strip_slashes(trim($_POST['descraption']))    : ""
یکم توجه کنید میبینید هیچ فیلدی با نام descraption تو فرم شما نیست !!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

p30sky

تازه وارد
سلام . هم id هم name رو descraption کردم ولی بازم فرقی نکرد . راستی کلا جدا از بجث ذخیره تو دیتابیس وقتی که متغیر descraption رو توی فایل hp.report.php برای نمایش قرار میدم با این دستور

echo $descraption; بازم هیچی نمایش نمیده انگار مشکل از ارسال مقدار متغیر است .

homayon574

کاربر عضو
سلام . هم id هم name رو descraption کردم ولی بازم فرقی نکرد . راستی کلا جدا از بجث ذخیره تو دیتابیس وقتی که متغیر descraption رو توی فایل hp.report.php برای نمایش قرار میدم با این دستورecho $descraption; بازم هیچی نمایش نمیده انگار مشکل از ارسال مقدار متغیر است .
اگر با فراخونی نشونش نمیده یعنی عملیات از قبل اونجا به مشکل خورده شما چرا از کد زیر استفاده نمیکنین :

کد:
<textarea dir="rtl" id="descraption" style="width: 150px;" name="descraption"></textarea>
با کد های زیر هم تست کند ببین خروجی میگیرید یا نه :

کد:
echo $descraption;
echo $_POST['descraption'];

p30sky

تازه وارد
نه متاسفانه باز هم جواب نگرفتم . من فکر میکنم اشتباهی توی misc_original.js هست یعنی مقادیر رو درست ارسال نمیکنه یا اینکه درست بدست خودش نمیرسند

homayon574

کاربر عضو
تو فایل tpl که دادید قسمتی از فرم قرار داشت لطف کن شما بگو action فرمتون رو کدوم قایل دقیقا هستش چون مشخص نیستش ;)

p30sky

تازه وارد
سلام یکم تحقیق کردم دیدم اون فایل misc_orginal فایل اصلی نیست و فایل misc فایل اصلیه یکم توش تغیرات دادم که نتیجه اش این شد تابع

echo $_POST['descraption'];

این رو نمایش میده undefined

و این هم فایل misc که تغیرش دادم

function submit_report(b, c, d, e, g) {

var f = $('#report_' + b + '_reason' + d).val();

var g = $('#descraption'+g).val();

if (!f) {

alert(e);

return

}

$('#report_' + b + '_progress' + d).show();

$.post(virpath + 'index.php?hp=1&m=report', {

'type': b,

'reason': f,

'member_id': c,

'content_id': d,

'descraption': g

},

function (a) {

var a = a.split("\n");

if (a.length == 2) {

if (a[0] == 'ok' && a[1]) {

$('#report_' + b + '_progress' + d).hide();

$('#report_' + b + '_response' + d).html('<div class="response">' + a[1] + '</div>');

setTimeout(function () {

$('#report_' + b + '_response' + d).animate({

opacity: "hide"

},

"slow")

},

2500);

return true

}

}

})

}