مشکل با محصولات متغیر در ووکامرس

sajjadkh65

تازه وارد
سلام.

متأسفانه بعد از آپدیت ووکامرس محصولات متغیر دچار مشکل شدند و با اینکه متغیر انتخاب شده اما اخطار میده که فیلد الزامی هست.

تمامی افزونه ها رو غیر فعال کردم و حتی قالب پیش فرض وردپرس رو نصب کردم اما مشکل حل نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگر ووکامرس رو پاک کنم و همه فایلهای افزونه ووکامرس رو نصب کنم برای محصولات و تنظیمات مشکلی پیش نمیاد؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
لطفا واضح تر توضیح بدید. 

اگر فکر میکنید از افزونه ووکامرس است انرا از پیشخوان غیرفعال کنید. بعد از هاست برید نسخه قبل را جایگزین و دوباره ان را از پیشخوان فعال کنید.

ولی واضح تر مشکل را در صورت امکان با اسکرین شات توضیح بدید ممکنه بتونم بهتر راهنماییتون کنم

sajjadkh65

تازه وارد
برای مثال در عکس زیر برای محصول تیشرت من سایزهای مختلف رو تعریف کردم . قبل از این، مقادیر که تعریف کردم درست بود یعنی متغیرها هر کدام اندازه تعریف شده رو داشت. (ردیف اول S ، ردیف دوم M و الی آخر) الان با اینکه محصول رو بروز میکنم همه ردیف ها به حالت تعیین نشده برگشت داده میشه.
فکر کنم برای همین هم هست که وقتی در سایت سایز رو انتخاب میکنیم پیام خطا میده که باید فیلد سایز انتخاب بشه.

ووکامرس رو پاک کردم و دوباره فایل‌ها رو کپی کردم اما مشکل حل نشدو نسخه ووکامرس 3.2.6

جالب اینجایت که همین تنظیمات رو من روی سایت دیگه ای هم داشتم اما اونجا مشکلی نیست!!!

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر اقدام به بروزرسانی کرده باشید بهتر است از بروز بودن قالب نیز اطمینان حاصل کنید .

مطمئن شوید افزونه کش شما داخل سایت را کش ننماید .

مطمئن بشید نسخه php شما بالاتر از 5.6 و ترجیحا 7.2 است .

در نسخه جدید قالبها امکان فهمیدن مشکلات یا عدم بروز بودن با وکامرس یا وردپرس هست البته در وضعیت وکامرس نیز راهنمایی هایی جهت پیدا کردن خطا و اخطار به شما موجود است .

قرار دادن آدرس سایت می تونست کمک بیشتری کنه

موفق باشید

m0h4mm4d

کاربر عضو
برای مثال در عکس زیر برای محصول تیشرت من سایزهای مختلف رو تعریف کردم . قبل از این، مقادیر که تعریف کردم درست بود یعنی متغیرها هر کدام اندازه تعریف شده رو داشت. (ردیف اول S ، ردیف دوم M و الی آخر) الان با اینکه محصول رو بروز میکنم همه ردیف ها به حالت تعیین نشده برگشت داده میشه.
فکر کنم برای همین هم هست که وقتی در سایت سایز رو انتخاب میکنیم پیام خطا میده که باید فیلد سایز انتخاب بشه.

ووکامرس رو پاک کردم و دوباره فایل‌ها رو کپی کردم اما مشکل حل نشدو نسخه ووکامرس 3.2.6

جالب اینجایت که همین تنظیمات رو من روی سایت دیگه ای هم داشتم اما اونجا مشکلی نیست!!!

You must be registered for see images attach
چند ویژگی با اسامی کوتاه بسازید . ببینید باز هم مشکل بر قرار هست یا نه .

اگر خواستید تغییری بدید اول روی لوکال تست کنید ، بعد روی انلاین پیاده کنید . حتی بازگرداندن بک آپ دردسر داره .

sajjadkh65

تازه وارد
روی لوکال مشکلی نیست. از نظر قالب با قالب پیش فرض و آپدیت ووکامرس و وردپرس هم تست کردم و مشکل وجود داره.

البته نسخه PHP سایت 5.6 هست در صورتی که نسخه روی لوکال 7.1 هست. امکان داره تأثیر بذاره؟

آقای « » هم زحمت کشیدند و دارند چک میکنند.

اطلاعات سایت که مشکل داره بصورت زیر هست:

کد:
WC Version: 3.2.6
Log Directory Writable: ✔
WP Version: 4.8.5
WP Multisite: –
WP Memory Limit: 128 MB
WP Debug Mode: –
WP Cron: ✔
Language: fa_IR

### Server Environment ###

Server Info: LiteSpeed
PHP Version: 5.6.30
PHP Post Max Size: 64 MB
PHP Time Limit: 30
PHP Max Input Vars: 1000
cURL Version: 7.19.7
NSS/3.27.1

SUHOSIN Installed: ✔
MySQL Version: 5.6.34
Max Upload Size: 64 MB
Default Timezone is UTC: ✔
fsockopen/cURL: ✔
SoapClient: ✔
DOMDocument: ✔
GZip: ✔
Multibyte String: ✔
Remote Post: ✔
Remote Get: ✔

### Database ###

WC Database Version: 3.2.6
WC Database Prefix: sh_
MaxMind GeoIP Database: ✔

sajjadkh65

تازه وارد
نسخه PHP رو به 7 ارتقا دادم و مشکل حل شد.

ممنون از همه دوستان

جاویدان

کاربر عضو
نسخه PHP رو به 7 ارتقا دادم و مشکل حل شد.

ممنون از همه دوستان
با سلام دوست عزیز

چند توصیه کوچیک

در صورتیکه سرور مورداستفاده شما قوی است توصیه میشه اینها را بهبود بدید در صورتیکه به مشکل برخوردید به مراحل پیش فرض فعلی بازگردانید

WP Memory Limit: 128 MB رو به 256 یا 512 ارتقا بدید البته اگر رم حتی اشتراکی سرور نزیک به 1 گیگ باشه

PHP Time Limit: 30 PHP رو به 180 یا 120 یا 90 ارتقا بدید

Max Input Vars: 1000  رو به 2000 تا 5000 هزار ارتقا بدید

وردپرس رو به 4.9.2 ارتقا بدید تا با نسخه آخر وکامرس هماهنگی بیشتری داشته باشه

zlib.output_compression  این مورد جدید است به لیست تغییرات MultiPHP INI Editor اضافه شده گاها نیازه برای فشرده سازی های خاص در برخی موارد روشن باشه ، حتما باید در هنگام استفاده مطمئن بشید در میزان پردازش ایجاد اضافه بار نمی کنه پس شاید نیاز باشه 30 دقیقه در اوج مراجعه از طریق پنل مدیریت سرور میزان پردازش رو بررسی کنید.

Optimize Website بخش Compress All Content بهترین حالت فشرده سازی سرور است پیش فرض این بخش Disabled است

موفق باشید

بالا