مشکل با کدهای کوتاه

yoosef

کاربر عضو
سلام
من از قالب enfoldاستفاده میکنم و یه مشکلی دارم

از مدیریت صفحه میسازم کدهای کوتاه رو میزارم اما هیچی نمیاره بعضیاشو

مثلا اینو نمیاره :

[woocommerce_view_order]اما اینو میاره :

[woocommerce_order_tracking]

مشکل از منه یا ووکامرس یا قالب ؟ !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Tiny

کاربر عضو
از کد زیر برای فراخوانی شورت کدها استفاده کنید :

کد:
<?php echo do_shortcode("Your Code"); ?>

yoosef

کاربر عضو
از کد زیر برای فراخوانی شورت کدها استفاده کنید :

<?php echo do_shortcode("Your Code"); ?>
فرقی ندارن که دوست گرامی

کد شما برای استفاده مستقیم تو فایل قالب هست اینم امتحان کردم ولی فرقی نداره همون مشکلو دارم

yoosef

کاربر عضو
کسی نیست کمک کنه ؟

یک مشکل دیگه هم دارم میخوام تو صفحه اولم آخرین محصولات و پربازدیدترین محصولات و یا محبوب ترین هارو نشون بدم

از کجا پیدا کنم کدهاشون رو ؟

جاویدان

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز

شما راه رو اشتباه رفتی

کد اول شما توسط ووکامرس در حین نصب فعال میشه و نیازی به قرار دادن شما نیست اینها همش در حساب کاربری من لحاظ میشه و نبایدم شما بتونی فعالش کنی چون موجود هستش

برای نمایش محصولات یا باید از ساید بار و ویجت های موجود در ابزارک ها استفاده کنید یاافزونه ویژوال کمیوژر رو به اختیار بگیرید

موفق باشید.

yoosef

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز

شما راه رو اشتباه رفتی

کد اول شما توسط ووکامرس در حین نصب فعال میشه و نیازی به قرار دادن شما نیست اینها همش در حساب کاربری من لحاظ میشه و نبایدم شما بتونی فعالش کنی چون موجود هستش

برای نمایش محصولات یا باید از ساید بار و ویجت های موجود در ابزارک ها استفاده کنید یاافزونه ویژوال کمیوژر رو به اختیار بگیرید

موفق باشید.
خوب الان من میخوام تو یه صفحه ای که خودم میسازم لیست سفارشات قبلی کاربر رو نمایش بدم باید چیکار کنم ؟

این افزونه که گفتید از کجا بیارم ؟ جستجو کردم اصلا ربطی به ووکامرس نداشت چیزایی که پیدا کردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

یکم در انجمن بگردی جوابت هست

در مورد سوال اولت برای اینکه بسازی باید صفحات قبلی رو کامل پاک کنی و این یعنی دوباره کاری پس بهتره تو صفحات ساخته شده و شناسایی شده ووکامرس تغییراتت رو اعمال کنی مثلا همون حساب کاربری من

در مورد افزونه

این افزونه رو دانلود می کنی تو برگه فروشگاه بهش دستورات مقتضی رو اعلام می کنی هر چند خود قالب انفولد این افزونه رو پیش فرض داره

هر چند اگر شما برات کار با این افزونه خیلی سخته و تازه قالب رو نصب کردی و سایت هم تازه است بهتره از یک درون ریزی استفاده کنی سریع و فوری انجام میشه قبلش یه بک آپ بگیر نگی نگفتی :109:

ضمنا ووکامرس خودش یه افزونه برای وردپرس هستش و افزونهای دیگه کلا برای همراهی این افزونه یا وردپرس ساخته میشه.

موفق باشی.

yoosef

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

یکم در انجمن بگردی جوابت هست

در مورد سوال اولت برای اینکه بسازی باید صفحات قبلی رو کامل پاک کنی و این یعنی دوباره کاری پس بهتره تو صفحات ساخته شده و شناسایی شده ووکامرس تغییراتت رو اعمال کنی مثلا همون حساب کاربری من

در مورد افزونه

این افزونه رو دانلود می کنی تو برگه فروشگاه بهش دستورات مقتضی رو اعلام می کنی هر چند خود قالب انفولد این افزونه رو پیش فرض داره

هر چند اگر شما برات کار با این افزونه خیلی سخته و تازه قالب رو نصب کردی و سایت هم تازه است بهتره از یک درون ریزی استفاده کنی سریع و فوری انجام میشه قبلش یه بک آپ بگیر نگی نگفتی :109:

ضمنا ووکامرس خودش یه افزونه برای وردپرس هستش و افزونهای دیگه کلا برای همراهی این افزونه یا وردپرس ساخته میشه.

موفق باشی.

ببینید صفحه لیست خریهای قبلی اصلا نیست در فروشگاه من

من خودم یک صفحرو ساختم شخصی سازیش کردم داخلش چیزایی نوشتم حالا میخوام تو این صفحه کاربر لیست سفارش های قبلیشو ببینه

تو مدیریت و صفحات هم خریهای قبلی نیست فقط تسویه حساب و سبد خرید و اینا ساخته شده

بعد اینکه در مورد افزونه هم میشه توضیح بدی ؟

من در صفحه اول سایتم میخوام آخرین کالا و کالاهای ویژرو نمایش بدم همین

ببخشید اگر سوالاتم مبتدیه حق بدید تا حالا کار نکردم خوب :(

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

با اینکه به نوشتار من توجه نکردی دوباره میگم

تمام این شورت کد ها در حساب کاربری من لحاظ میشه پس شما باید این برگه رو حذف کنی و برگه مورد نظرت رو از نظر آدرس یکتا و دسترسی عین این تعریف کنی و در تنظیمات ووکامرس هم شناسایی بشه هر چند با قرار دادن شورت کد های مورد نظرت در همین بخش همشون نمایش داده میشن.

در مورد نمایش آخرین کالا و ویژه هم بنده بازم توصیه ام همون درون ریزی دمو و تغییر دمو به دلخواهت هستش

چون کار با کمپوزر یکم سخت و پیچیده است ولی اگر می خوای باهاش کار کنی باید برگه صفحه اولت شخصی سازی بشه یعنی برگه خانه حالت ایستا پیدا کنه. داخل برگه ویژوال کمپوزر به صورت دو مربع مستطیل در بالای قسمت نوشتن نمایش داده میشه البته به علت ترجمه فارسی دوستان کار راحتر شده باقیش آزمون و خطاست .

ضمنا آدرس سایتت رو بزن تا بشه راحتتر کمک کرد.

موفق باشی

yoosef

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

با اینکه به نوشتار من توجه نکردی دوباره میگم

تمام این شورت کد ها در حساب کاربری من لحاظ میشه پس شما باید این برگه رو حذف کنی و برگه مورد نظرت رو از نظر آدرس یکتا و دسترسی عین این تعریف کنی و در تنظیمات ووکامرس هم شناسایی بشه هر چند با قرار دادن شورت کد های مورد نظرت در همین بخش همشون نمایش داده میشن.

در مورد نمایش آخرین کالا و ویژه هم بنده بازم توصیه ام همون درون ریزی دمو و تغییر دمو به دلخواهت هستش

چون کار با کمپوزر یکم سخت و پیچیده است ولی اگر می خوای باهاش کار کنی باید برگه صفحه اولت شخصی سازی بشه یعنی برگه خانه حالت ایستا پیدا کنه. داخل برگه ویژوال کمپوزر به صورت دو مربع مستطیل در بالای قسمت نوشتن نمایش داده میشه البته به علت ترجمه فارسی دوستان کار راحتر شده باقیش آزمون و خطاست .

ضمنا آدرس سایتت رو بزن تا بشه راحتتر کمک کرد.

موفق باشی

خوب پس یعنی نمیشه من خودم صفحه دیگه بسازم و شورت کد بزارم

بعد اینکه صفحه اول من هیچج راهی ندارهبا کد مثلا آخرین کالاهارو بزارم؟

یا به صورت رندوم کالاهارو نشون بده

آدرس سایترو هم میفرستم براتون

hosseinplus

تازه وارد
دوستان عزیز بنده در قالبم دستکاری نکردم اما بعد از چند روز که قالب رو نصب کردم وقتی محصولی رو برای تست به سبد خرید اضافه میکنم و دکمه مشاهده سبد خرید رو میزنم وارد صفحه میشه،منو ها هم میان اما جای content داخل صفحه سفیده،انگار که یه پنجره پاپ آپ سفیده بزرگ باز شدم کل کله بخش محتوا رو گرفته و هیچی نمیاد چی کارش کنم؟

بنده از آخرین نگارش وردپرس و ووکامرس استفاده میکنم اینم آدرس سایت که فعلا در حال تکمیلش هستم

بالا