مشکل با awesome-support

moein921

کاربر عضو
سلام من از افزونه ی awesome-support استفاده می کنم

برای ثبت تیکت مشکل دارم

ممنون میشم راهنمایی کنید وقتی با یه اکانت کاربری به عنوان مشترک یا اکانت کاربری به عنوان فروشنده وارد سایت میشم این پیام میده کلا

شما اجازه ی ثبت تیکت ندارید

عکس پیوست شد

You must be registered for see images attach

gar_1383

کاربر عضو
سلام من از افزونه ی awesome-support استفاده می کنم

برای ثبت تیکت مشکل دارم

ممنون میشم راهنمایی کنید وقتی با یه اکانت کاربری به عنوان مشترک یا اکانت کاربری به عنوان فروشنده وارد سایت میشم این پیام میده کلا

شما اجازه ی ثبت تیکت ندارید

عکس پیوست شد

بعد از نصب افزونه اولین و مهمترین کاری که باید انجام بدیم این هست که قابلیت عضویت و ارسال تیکت رو برای کاربران ایجاد کنیم.برای این کار کافیه از پنل وردپرس وارد قسمت تنظیمات -> همگانی بشیم و نقش پیش فرض کاربر تازه رو بر روی Support User تنظیم کنیم.این کار باعث میشه که کاربر به محض ثبت نام به عنوان کاربر سیستم پشتیبانی شناخته بشه و بتونه تیکت ارسال کنه.یادتون نره که تنظیمات رو ذخیره کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

MAHDIFIX

تازه وارد
سلام من یک مشکل دارم 

این افزونه سه بخش داره (1- ارسال تیکت 2-تیکت های من 3-نمایش تیکت )

اما فقط برای دو بخش اول میتونی قالب صفحه انتخاب کنی ولی برای بخش 3 نمایش تیکت تنها میاد از قالب پیش فرض سایت استفاده میکنه

• Like

rashtooiy

تازه وارد
سلام من هم این مشکل رو داشتم که با این روش حل شد ولی برای کاربران قدیمی سایت چی آیا باید همه رو تبدیل کنم به ساپورت یوزر

تکلیف کاستومر ها چی میشه؟

taha_esh

تازه وارد
سلام من هم این مشکل رو داشتم که با این روش حل شد ولی برای کاربران قدیمی سایت چی آیا باید همه رو تبدیل کنم به ساپورت یوزر

تکلیف کاستومر ها چی میشه؟
افزونه user role editor رو نصب کنید و برای کاربران قابلیت submit_ticket و view_ticket رو فعال کنید بعد هم می تونید افزونه user role editor رو حذف کنید

• Like
بالا