مشکل با jQuery در Et-Chat

amir 868

تازه وارد
سلام به تمامی دوستان

ببخشید من یه قالب برای Et-Chat ساختم که به یه مشکل توش برخوردم ! من توی فایل index.tpl.html (همون فایل قالب) از jQuery استفاده کردم و مشکل اینجاس که وقتی فایل کتابخونه jQuery به فایل HTML متصل میشه دیگه وارد چتروم نمیشه یعنی مثلا به صورت مهمان که بخواید وارد شید ارور میده میخواستم بدونم باید چیکار کنم !?

ارور:

Fatal error: Class 'b81e5d2036febd8a1f8798bc08407d24' not found in /home/u748400204/public_html/index.php on line 40

خودم فکر میکنم شاید اشکال از این باشه که یکی از تگ های ورودی (مثل فیلد یوزر یا پسورد) توی کتابخونه jQuery به کار رفته که اینطوری میشه!

به هر حال ممنون میشم کمک کنید.

ممنون از انجمنتون.

A_pormehr

کاربر عضو
این ارور هیچ ربطی به استفاده ازjqueryنداره مشکل از کد های قالبته :53:

amir 868

تازه وارد
ممنون از جوابتون! اما خب راستش منم اینطور فکر میکردم اما توی کنسول chrome هم این ارور رو میده:

• GET

من حتی امتحان کردم وقتی که هیچ کد jQuery توی فایل ننوشته باشم و فقط کتابخونش رو به فایلم وصل کرده باشم باز ارور میده.

اینطوری مطمعا شدم بخاطر کتابخونه jQuery ه!!!

A_pormehr

کاربر عضو
این ارور بیشتر به خاطر اینه که قالبو ریپ میزنین کد هاش قاطی میشه

شما برو تو فایل index.tpl.html یه همچین کدی میبینی

<input type="hidden" name="8e6985cd3fbcc69a21960beca6b0161c" value="1371972598" >

این کدو پاک کن کد اصلیشو بزار

این کد اصلیش

کد:
<input type="hidden" name="<?php echo $_SESSION[$this->_prefix.'set_check']; ?>" value="<?php echo $this->aktuell_date_u; ?>" />
کدروتو notepadباز کن بعد جابجا کن امیدوارم مشکلت حل بشه :53:

amir 868

تازه وارد
این ارور بیشتر به خاطر اینه که قالبو ریپ میزنین کد هاش قاطی میشه شما برو تو فایل index.tpl.html یه همچین کدی میبینی

<input type="hidden" name="8e6985cd3fbcc69a21960beca6b0161c" value="1371972598" >

این کدو پاک کن کد اصلیشو بزار

این کد اصلیش

کد:
<input type="hidden" name="<?php echo $_SESSION[$this->_prefix.'set_check']; ?>" value="<?php echo $this->aktuell_date_u; ?>" />
کدروتو notepadباز کن بعد جابجا کن امیدوارم مشکلت حل بشه :53:
توی قالب قبلی سایتم همین مشکل بود بخاطر همین توی این قالب رو این دقت کردم !!!

این کد هم درسته ولی باز درست نمیشه!

شما اطمینان داری از jQuery نیست !؟

آخه تنها چیزی که اگه به فایلم اضافه شه کار نمیکنه همینه!!!

درضمن کتابخونه من روی هاست ه ! یعنی به گوگل یا سایت های دیگه که آنلاین میزارن وصل نیست!

A_pormehr

کاربر عضو
اگه میخوای کلا راحت بشی از jqueryاستفاده نکن چون با اسکریپت et-chatسازگاری نداره

بالا