مشکل بنر سایت

omid.arjmandi

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان
بنری که برای سایتم گذاشتم با دسته بندی محصولاتم که تو نوار کناری هست ست شده و فقط اون مقداری از عکس های بنر رو نشون میده که ارتفاع باکس دسته بندی ها هستش.
توی عکس هایی که ضمیمه کردم یه جا تعداد دسته بندی هارو اضافه کردم و همونطور که میبینین حتی اون قسمت نمایش بنر بزرگتر از عکس هاست
من تو تنظیماتش هرچی گشتم پیدا نکردم
آیا میشه با کدی این مشکلو حل کرد یا باید تو همون تنظیمات مشکلو پیدا کنم
آدرس سایتمم
parstebnet.ir

You must be registered for see images attach

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام @omid.arjmandi 

کمی مبهم توضیح دادین یا من دیر منظورتون رو فهمیدم (6 بار تاپیک رو خوندم تا فهمیدم چی میخواین  :)) )

میخواین تصاویری که برای اسلایدر اصلی سایت گذاشتین بصورت کامل باشن (الان انگار از بالا و پایین برش دادی :| )

خوب اگه منظورتون همینه و میخواین مثل تصاویر پیوست شده بشه

باید از کد زیر استفاده کنی

.owl-carousel .owl-item img {
height: 100%;
}

اگه نحو استفادش هم بلد نیستی بگو تا راهنماییت کنم

پ.ن: اگه بخوای مثل تصویر دومی که پیوست کردی ارتفاع رو بیشتر کنی قالب ناهماهنگ میشه (اصلا توصیه نمی کنم)

:53:

omid.arjmandi

تازه وارد
سلام
احتمالا سخت نوشتم
منظورم این بود بنرام مستقیما به اندازه اون فهرستی که سمت راست استفاده کردم بستگی داره، تو عکس اولم اون فهرست کوچیکه، بخاطر همین نصف عکسم حذف شده و تو عکس بعدی که یخورده بزرگترش کردم اون فهرستمو مکان بنرم بزرگتر شده حتی از اندازه واقعیش هم بیشتره
این تصاویری که شما فرستادین عکسایی که تو بنر استفاده کردمو بصورت کامل نشون میده ولی بخاطر اینکه در اصل یخورده بزرگتر هستن، گرفته یخورده جمش کرده و به اندازه همون فهرست درآورده
1. همین حالتی که شما فرستادین باز بهتر از این چیزیه که تو سایتم هست ( ممنون بابت کد، البته نمیدونم باید کجا بذارمش  :)  )
2. اگه بشه این وابستگی اندازه بنر به اندازه اون فهرست کناریشو از بین برد بهترم میشه 
بازم ممنون بخاطر پاسختون

حسن غویشه

کاربر عضو
1. همین حالتی که شما فرستادین باز بهتر از این چیزیه که تو سایتم هست ( ممنون بابت کد، البته نمیدونم باید کجا بذارمش  :)  )
@omid.arjmandi 

پیشخوان -> نمایش -> ویرایشگر -> style.css -> بروزرسانی پرونده 

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا