مشکل ترتیب شهر و استان ووکامرس

amraja

تازه وارد
درود.

یه مشکلی که من با ووکامرس فارسی دارم اینه داخل صفحه‌ی checkout ابتدا آدرس سپس شهر و سپس استان رو نشون میده و این خیلی بده. من چکار کنم که این‌ها ترتیبشون درست شه؟ البته بدون نیاز به افزونه و با دستکاری کد اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
مشکل از راستچین سازی قالب شماست .

قالب شما درست راستچین نشده و این مشکل رو توی نام و نام خانوادگی هم خواهید داشت و اول نام خانوادگی رو خواهید دید.

amraja

تازه وارد
من چندیل قالب رو تست کردم به این شکل بوده.  عکس رو ببینید. 

الان سایت شما چیه؟ 

You must be registered for see images attach

amraja

تازه وارد
حتی سایت خود ووکامرس فارسی هم این مشکل رو داره.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

در بهترین حالت میتونید شبیه عکس زیر بکنید

در صورتی که باب میلتون هست بفرمایید کدشو براتون بذارم (نیاز به ویرایش فایل های ووکامرس فارسی دارد)

amraja

تازه وارد
کسی نبود کمک کنه؟

من میخوام اول استان سپس شهر و سپس آدرس باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alibakhshi025

تازه وارد
این افزونه رو نصب کن   

با این میتونی ترتیبشونو تغییر بدی 

shahinrm

تازه وارد
من چندیل قالب رو تست کردم به این شکل بوده.  عکس رو ببینید. 

الان سایت شما چیه؟ 

سلام توی فایل های استایلت دنبال این کد باش و اگه بود غیر فعالش کن ببین درست میشه :

.form-row-wide {
clear: both; 

منم این مشکل رو داشتم حل کردم با این تگ که غیر فعالش کنی هردوتاشم میوفته توی یه سطر / اگه باز نشد سی اس اس فیلد رو پیدا کن و به دوتاشم اینو بده :     width: 50%;

Ashkanmisaghi

تازه وارد
بهترین راه برای درست کردنش افزونه هست

بهترین افزونه ای هم که من استفاده کردم و مشکلی برای ایجاد نکرد 

woocommerce chechout field editor بود. بقیه ی افزونه ها یه سری مشکلات برای من درست کردن ولی این هم سبکه و هم کار آمد، همه چی هم داره

از مخفی سازی و تغییر مکان و اسم و اجباری کردن بگیر تا ریز ترین چیز ها

shahinrm

تازه وارد
تاجایی که افزونه بکار نبریم خوبه ! دوتا فیلد بغل هم میوفتن حتی توی موبایلم درست میشه با روش بالا

سلام توی فایل های استایلت دنبال این کد باش و اگه بود غیر فعالش کن ببین درست میشه :

.form-row-wide {

منم این مشکل رو داشتم حل کردم با این تگ که غیر فعالش کنی هردوتاشم میوفته توی یه سطر / اگه باز نشد سی اس اس فیلد رو پیدا کن و به دوتاشم اینو بده :     width: 50%;

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تلاش می کنیم یک ابزاری اضافه بکنیم برای این کار... در نسخه های بعدی

amraja

تازه وارد
تاجایی که افزونه بکار نبریم خوبه ! دوتا فیلد بغل هم میوفتن حتی توی موبایلم درست میشه با روش بالا

.form-row-wide {

نه فایده نداشت. مهم اینه استان قبل شهر باشه چون وقتی شهر اوله کاربر شهر رو که باز میکنه شهر خالیه و باید اول استان انتخاب بشه. این موضوع باعث میشه کاربر فکر کنه سایت مشکل داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mmmrnnn

تازه وارد
سلام دوستان،

من هم برای حذف یا جابجایی فیلدهای ووکامرس از اخرین نسخۀ پلاگین woocommerce checkout fields editor که در حال حاضر نسخۀ 1.5.5 هست استفاده می کنم، منتها یه مشکلی که وجود داره اینه که علیرغم بروزبودن همه چیز در سایت این پلاگین کار نمی کنه و قادر نیستم برای مثال فیلد "شرکت" یا فیلد "کشور" رو غیرفعال کنم بطوری که وقتی بر روی فیلد مربوطه Disable رو میزنی بعد از رفرش شدن صفحه باز اتفاقی نمیوفته و فیلد فعال میمونه!

لازم بذکر هست که بعد از این اتفاق پلاگین Yith Woocommerce checkout manager (آخرین نسخه اش) رو هم نصب کردم و تست گرفتم دیدم که این پلاگین قادر به حذف فیلد هست اما متاسفانه بعد از اون دیگه لیست استان ها لود نمیشه و هیچ استانی رو در لیست کرکره ای نمیبینی! 

کسی هست که بدونه مشکل از کجاست و محبت کنه راهنمایی کنه؟ 

سپاس

amraja

تازه وارد
سلام دوستان،

من هم برای حذف یا جابجایی فیلدهای ووکامرس از اخرین نسخۀ پلاگین woocommerce checkout fields editor که در حال حاضر نسخۀ 1.5.5 هست استفاده می کنم، منتها یه مشکلی که وجود داره اینه که علیرغم بروزبودن همه چیز در سایت این پلاگین کار نمی کنه و قادر نیستم برای مثال فیلد "شرکت" یا فیلد "کشور" رو غیرفعال کنم بطوری که وقتی بر روی فیلد مربوطه Disable رو میزنی بعد از رفرش شدن صفحه باز اتفاقی نمیوفته و فیلد فعال میمونه!

لازم بذکر هست که بعد از این اتفاق پلاگین Yith Woocommerce checkout manager (آخرین نسخه اش) رو هم نصب کردم و تست گرفتم دیدم که این پلاگین قادر به حذف فیلد هست اما متاسفانه بعد از اون دیگه لیست استان ها لود نمیشه و هیچ استانی رو در لیست کرکره ای نمیبینی! 

کسی هست که بدونه مشکل از کجاست و محبت کنه راهنمایی کنه؟ 

سپاس
مشکل از پلاگین ووکامرس فارسی ئه که کدش استاندارد و compatible نوشته نشده باید منتظر بود تا ببینیم چکار میکنند ولی برای حذف فیلد شرکت میتونی در قسمت css این کد رو بزنی.​

کد:
p#billing_company_field {
display: none;
}

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mmmrnnn

تازه وارد
ممنون از جوابت، اما میشه راهنمایی کنی که این کد رو توی کدوم فایل css وارد کنم؟ Style.css باید واردش کنم؟

MahdiY

راهبر انجمن
مشکل از پلاگین ووکامرس فارسی ئه که کدش استاندارد و compatible نوشته نشده باید منتظر بود تا ببینیم چکار میکنند ولی برای حذف فیلد شرکت میتونی در قسمت css این کد رو بزنی.​

}

سلام

ووکامرس فارسی صرفا به عنوان یک فیلتر عمل میکند نه تغییر ساختار! مشکل را شرح بدید

mmmrnnn

تازه وارد

}

همین الان ووکامرس فارسی رو غیر فعال کردم و مجددا پلاگین  woocommerce checkout fields editor   رو نصب و اجرا کردم ولی باز مشکل پابرجا بود. انگار به ووکامرس فارسی ربط نداشت.

بالا