WooCommerce مشکل تغییر شهرها به شماره سه رقمی + مشکل فرمت شماره موبایل

ghareei

تازه وارد
با سلام و وقت بخیر خدمت اعضای گرامی
واقعیت من چند وقتی هست متاسفانه از ژاکت قالب و چندین افزونه رو خرید کردم به هوای اینکه این افزونه ها پشتیبانی داشته باشن ولی فروشندگان این افزونه ها هر کدام مشکل رو گردن افزونه دیگری میندازن و عملا یکی دوماهه مشکلم حل نشده و نتونستم فروشگاهم رو راه اندازی کنم.

خواهشمندم راهنمایی کنید برای رفع این مشکلات چیکار کنم.

من تنظیمات ووکامرس فارسی + افزونه حمل و نقل ووکامرس رو عینا مطابق با آموزش ها تنظیم کردم ولی مشکلات ذیل رو دارم.

1. در بخش ادمین مشخصات کاربر درست هست ولی خود کاربر تو بخش کاربری لاگین میکنه بعضا اسم شهر رو یک عدد سه رقمی نشون میده.

2. برخی موارد موقع ثبت نام جدید کاربر که داره سفارش رو تکمیل میکنه بعد از ثبت نام و تکمیل سفارش بجای اینکه اسمش رو نشون بده تو بخش کاربری یا ادمین (لقب) شماره موبایلش رو بدین شکل نشون میده مثلا 9112223333

3.و با اینکه بدون مشکل افزونه دیجیتس کار میکنه و خط رو تایید میکنه، وقتی کاربر رو از بخش ادمین نگاه میکنم فرمت شماره موبایلی که ذخیره میشه مثلا +989112223333 بدین شکل هست که ظاهرا صحیحه ولی برای خود کاربر قسمت جزئیات حساب 9112223333 نشون میده و در قسمت فاکتور 009112223333 نشون میده و در بخش صورتحساب مشتری +9809112223333 نشون میده هر جا یک حالتی با صفر بدون صفر دوتا صفر و...

این سه مشکل رو چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید خدا خیرتون بده

ghareei

تازه وارد
سلام دوستان کسی نیست اطلاعی داشته باشه؟ هر کدام از موارد هم باشه مشکلی نیست

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
افزونه دیجیتس انگار تداخل زیادی با افزونه های دیگر دارد.
بطور معمول افزونه ووکامرس فارسی و افزونه حمل و نقل ووکامرس فارسی (با برخی افزونه های فروشی اشتباه نگیرید) این مشکل رو ندارند . بهتره اسم افزونه ها رو کامل بنویسید که درست تر جواب بگیرید.
ضمن اینکه پشتیبانی یعنی اینکه رفع مشکل شما چون بابتش پول دادید پس سمج باشید تا مشکلتان را رفع کنند.
موفق باشید

ghareei

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
افزونه دیجیتس انگار تداخل زیادی با افزونه های دیگر دارد.
بطور معمول افزونه ووکامرس فارسی و افزونه حمل و نقل ووکامرس فارسی (با برخی افزونه های فروشی اشتباه نگیرید) این مشکل رو ندارند . بهتره اسم افزونه ها رو کامل بنویسید که درست تر جواب بگیرید.
ضمن اینکه پشتیبانی یعنی اینکه رفع مشکل شما چون بابتش پول دادید پس سمج باشید تا مشکلتان را رفع کنند.
موفق باشید

سلام و ممنونم از اینکه توجه کردید.
متاسفانه حتی هر روز هم تیکت میزنم هم تماس میگیرم با ژاکت همین امروز از صبح چندین نوبت تماس و تیکت داشتم قرار شد خبر بدن که... الان 7 شب هست و خبری نیست غیر از هزینه ای که بابت افزونه هایی که حتی بصورت رایگان تو اینترنت هست وقتمم گرفتن بابت پاسکاریهاشون من جمعا یک قالب و 16 تا افزونه ازشون خریدم که نصف افزونه ها رو به دلیل شگردهای گول زننده و تبلیغات غیر واقعیشون غیر فعال و حذفشون کردم و قیدشون رو زدم.

این افزونه ها رو دارم که فکر کنم مشکل از یکی از اونهایی که در صدر لیست باشه هست، ممنون میشم راهنمایی کنید

دیجیتس
افزونه حمل و نقل ووکامرس
فاکتور حرفه ای ووکامرس
ووکامرس فارسی
پیامک حرفه ای ووکامرس

ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس
تیکت پشتیبانی پیشرفته
وردپرس رنکی
نوشته‌های مرتبط هوشمند پیشرفته
لیست علایق ساده و سبک برای ووکامرس
فرم تماس
درگاه بانک پارسیان برای ووکامرس