مشکل جدی افزونه حمل و نقل فارسی 1.2 با ورژن 3.7 ووکامرس

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad
@MahdiY
با سلام
من ووکامرس رو به 3.7 اپدیت کردم متاسفانه در بخش لیست سفارشات، سفارشاتی که محصولات دانلودی هست این خطا در ستون ارسال به ظاهر میشه
که با ورود به سفارش در بخش حمل و نقل نیز همین خطا مشاهده میشه برای محصولات فیزیکی این مشکل وجود ندارد.
asgm_error.jpg
کد:
Warning: Illegal string offset 'district' in /home10/****/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/inc/woocommerce-shipping.php on line 664

کد:
Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home10/****/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/inc/woocommerce-shipping.php on line 664

خط 664 افزونه حمل و نقل ووکامرس
کد:
$data['district'] = get_post_meta( $args->get_id(), '_shipping_district', true );

ممنون میشم افزونه حمل و نقل ووکامرس رو بروزرسانی و رفع مشکل بفرمایید. با تشکر

آخرین ویرایش:

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad
@MahdiY
سلام
لازم به ذکر است که دو خطای بالای در ایمیل هایی که موقع ثبت سفارش برای مدیر ارسال می شود نیز در بالای آدرس صورتحساب( محصولات دانلودی) نیز ظاهر می شود.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام
در حال ارائه بروزرسانی هستیم
چند نفر تماس داشتن و گزارش ثبت شده
توی بروزرسانی هام لطفا عجله نکنید!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jamshimi

MahdiY

راهبر انجمن
@Mohammad
@MahdiY
با سلام
من ووکامرس رو به 3.7 اپدیت کردم متاسفانه در بخش لیست سفارشات، سفارشاتی که محصولات دانلودی هست این خطا در ستون ارسال به ظاهر میشه
که با ورود به سفارش در بخش حمل و نقل نیز همین خطا مشاهده میشه برای محصولات فیزیکی این مشکل وجود ندارد.
کد:
Warning: Illegal string offset 'district' in /home10/****/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/inc/woocommerce-shipping.php on line 664

کد:
Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home10/****/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/inc/woocommerce-shipping.php on line 664

خط 664 افزونه حمل و نقل ووکامرس
کد:
$data['district'] = get_post_meta( $args->get_id(), '_shipping_district', true );

ممنون میشم افزونه حمل و نقل ووکامرس رو بروزرسانی و رفع مشکل بفرمایید. با تشکر
سلام
فکر میکنم مشکل رو حل کرده باشم، منتها خودم به این خطا برخورد نکردم که بتونم مطمئن باشم. لطفا از راه ارتباطی که براتون ارسال کردم با بنده در ارتباط باشید که لطف کنید تست کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jamshimi

jamshimi

کاربر عضو
سلام
فکر میکنم مشکل رو حل کرده باشم، منتها خودم به این خطا برخورد نکردم که بتونم مطمئن باشم. لطفا از راه ارتباطی که براتون ارسال کردم با بنده در ارتباط باشید که لطف کنید تست کنید.
با سلام و ادب
از توجه و عنایت شما استاد عزیز و گرانقدرم بینهایت ممنونم
مشکل با ارسال ورژن جدید افزونه که در پیام خصوصی محبت کردید به طور کامل حل شد.
مانا و شاد باشید.

MahdiY

راهبر انجمن
با سلام و ادب
از توجه و عنایت شما استاد عزیز و گرانقدرم بینهایت ممنونم
مشکل با ارسال ورژن جدید افزونه که در پیام خصوصی محبت کردید به طور کامل حل شد.
مانا و شاد باشید.
سلام
از وقتی که گذاشتید سپاسگزارم، افزونه در مخزن وردپرس بروزرسانی شد.

بالا