مشکل جدی و اعصاب خورد کن در قالبم

vahidrebel

تازه وارد
سلام بزرگواران

پس از نصب قالب newsworld در صفحات داخلی اررور زیر داده میشه ، پایین صفحه :

Fatal error: Call to undefined function the_ratings() in /home/saegheho/public_html/wp-content/themes/STN/lib/hooks.php on line 515

ممنون میشم کمکم کنید :77:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه امتیاز دهی وردپرس برای این پوسته نیازه . افزونه رو دانلود کنید

anet311

کاربر عضو
سلام بزرگوارانپس از نصب قالب newsworld در صفحات داخلی اررور زیر داده میشه ، پایین صفحه :

Fatal error: Call to undefined function the_ratings() in /home/saegheho/public_html/wp-content/themes/STN/lib/hooks.php on line 515

ممنون میشم کمکم کنید :77:
اه اه اه اه . حالم به هم خورد :66:

من بیش از هزار بار به این مشکل خوردم. و تا سه سال دلیلش رو نمیدونستم

دلیلش اینه : مدیر سرور شما برخی از توابع (function )رو بسته است

function the_ratings()

حالا من بگم ایرانی ها آماتورن . کسری جون میگه ....................! >:)

آخه مدیر سرور با پنج سال سابقه ، این چه کاریه ؟

بستن توابع فقط در ایران رواج داره .و مدیران تصور میکنن که بستن توابع امنیت رو می بره بالا . در حالی که 100% اشتباه میکنن

و فقط به مای بدبخت اسیب میزنه.

عزیزم سه راه داری

یا بگو مدیر سرور فانکشن زیر رو فعال کنه

function the_ratings()

اگر گفت :نمیکنم

مجبوری بی خیال این تم یا افزونه بشی

یا

هاستت رو عوض کنی

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خطای موجود مربوط به بستن تابع نیست! چون اصلا نمیتونه تابع رو پیدا کنه

خطای بستن تابع همیشه اینطوریه که میگه the function name() disabled for security ..... تو این مایه ها

kasraa

کاربر عضو
اه اه اه اه . حالم به هم خورد :66: حالا من بگم ایرانی ها آماتورن . کسری جون میگه ....................! >:)

آخه مدیر سرور با پنج سال سابقه ، این چه کاریه ؟

بستن توابع فقط در ایران رواج داره .و مدیران تصور میکنن که بستن توابع امنیت رو می بره بالا . در حالی که 100% اشتباه میکنن

موفق باشید
سلام

والا من خودم درسته قبلا تو هاستینگ مشکل پیش میمود اونم بره این بود که انتخابم اشتباه بود

اما الآن با انتخاب درست هیچوخت به مشکل نمیخورم

بعد اینکه در مورد بستن یه سری چیزا که میگی اصلا ربطی به امنیت نداره کاملا در اشتباهی چون اگر یه کوچولو در مورد هک و امنیت اطلاعات داشتی این حرف رو نمیزدی :D

تو انتخاب هاستینگ هیچوخت به قیمت توجه نکنید و حتما قبل از خرید تحقیق کنید و با چند تا از مشتریای اون شرکت سوال کنید در مورد خدماتی که ارائه میده و پشتیبانی و ....

موفق باشید

anet311

کاربر عضو
خطای موجود مربوط به بستن تابع نیست! چون اصلا نمیتونه تابع رو پیدا کنهخطای بستن تابع همیشه اینطوریه که میگه the function name() disabled for security ..... تو این مایه ها
کاملا درست میفرمایین ممنون :53:

سلاموالا من خودم درسته قبلا تو هاستینگ مشکل پیش میمود اونم بره این بود که انتخابم اشتباه بود

اما الآن با انتخاب درست هیچوخت به مشکل نمیخورم

بعد اینکه در مورد بستن یه سری چیزا که میگی اصلا ربطی به امنیت نداره کاملا در اشتباهی چون اگر یه کوچولو در مورد هک و امنیت اطلاعات داشتی این حرف رو نمیزدی :D

تو انتخاب هاستینگ هیچوخت به قیمت توجه نکنید و حتما قبل از خرید تحقیق کنید و با چند تا از مشتریای اون شرکت سوال کنید در مورد خدماتی که ارائه میده و پشتیبانی و ....

موفق باشید
منظورم از پنج سال مدیر سرور بودن شما نبودیا :53: همین هاستی که الان ازش هاست میگیرم رو میگم

واقعا خیلی وقت ها فانکشن ها رو میبندن. همون چور که محمد جان گفتن the function name() disabled for security

چون معمولا این مشکل برام پیش میاد و به ادمین هاست میگم و فانکشن رو برام باز میکنه . و مشکل حل میشه

شما یک جا گفتی فایل رو ادیت کنه

الان vahidrebel باید این کار رو کنه ؟

بالا