مشکل حفاظت از لینک دانلود و اجبار به دانلود

iiteit

تازه وارد
سلام دوستان

من یه هاست اشتراکی برا سایت دارم که از ووکامرس برا فروش فایل استفاده میکنم و فایل ها رو یه هاست دانلود هستن

تنظیمات دانلود هم روی اجبار به دانلود هست اما بعد از پرداخت لینک مستقیم به مشتری نشون داده میشه

لطفا راهنمایی کنید

حسن غویشه

کاربر عضو
درود

دوست عزیز بنده چیزی سر در نمیارم :|

آدرس هم گفتم اینجا ذکر کنید کسی خواست کمک کنه راحت تر باشه :)

jamshimi

کاربر عضو
سلام دوستان

من یه هاست اشتراکی برا سایت دارم که از ووکامرس برا فروش فایل استفاده میکنم و فایل ها رو یه هاست دانلود هستن

تنظیمات دانلود هم روی اجبار به دانلود هست اما بعد از پرداخت لینک مستقیم به مشتری نشون داده میشه

لطفا راهنمایی کنید
هیچ راهی نداره دوست عزیز ، ووکامرس تنها بر روی فایل هایی که روی خود هاست باشه تاثیر گذار هست و محافظت می کنه و روی هاست دانلود بعد از پرداخت لینک ها مستقیم به کاربر نشون میده :)

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

گر زحکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری

دوست عزیز @iiteit

کد زیر رو در فایل htaccess. در روت هاست خود قرار دهید تا کاربر وقتی دامنه رو بالا میاره چیزی بهش نشون نده :)

Options -Indexes

موفق باشید :)

iiteit

تازه وارد
هیچ راهی نداره دوست عزیز ، ووکامرس تنها بر روی فایل هایی که روی خود هاست باشه تاثیر گذار هست و محافظت می کنه و روی هاست دانلود بعد از پرداخت لینک ها مستقیم به کاربر نشون میده :)
ممنونم از پاسختون

EDD هم این مشکل رو داره؟ 

حسن غویشه

کاربر عضو
خودم سایت دارم دیدم لینک خارجی رو هش میکنه ولی وقتی در دانلود منجر میره آدرس رو نشون میده :|

ولی یک افزونه هست که مشکل رو برطرف میکنه و قیمتش هم زیاده (چون به سایتش اعتماد نکردم نخریدم هنوز)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amogheimi

تازه وارد
سلام

میتونید از ووکامرس ریموت  برای ووکامرس و یا  ایزی ریموت برای ایزی دیجیتال دانلودز   استفاده کنید هزینه اش بالاس ، برنامه نویسش خودم هستم و تا حالا یک مورد خطا هم گزارش نشده .

لینک پروفایل بنده در پونیشا :

جهت اعتماد دوستان گرامی

بالا