مشکل در استفاده از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

lahijsabz

کاربر عضو
سلام و درود خدمت دوستان عزیز و اساتید گرامی

من افزونه رو نصب کردم و از قالب جریده 1.5 استفاده می کنم همه چیز اوکیه فقط مشکل من اینه که وقتی روی لوکل نصب کردم همه چیز درست کار میکنه وقتی می برم رو هاست بهم ارور زیر رو میده

• Fatal error: Call to a member function is_visible() on a non-object in /home/arash/public_html/wp-content/themes/portal-jarida1.5/woocommerce/content-product.php on line 25
    یکی کمکم کنه ممنون میشم
    آدرس فروشگاه هم :

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام و درود خدمت دوستان عزیز و اساتید گرامیمن افزونه رو نصب کردم و از قالب جریده 1.5 استفاده می کنم همه چیز اوکیه فقط مشکل من اینه که وقتی روی لوکل نصب کردم همه چیز درست کار میکنه وقتی می برم رو هاست بهم ارور زیر رو میده

• Fatal error: Call to a member function is_visible() on a non-object in /home/arash/public_html/wp-content/themes/portal-jarida1.5/woocommerce/content-product.php on line 25
    یکی کمکم کنه ممنون میشم
    آدرس فروشگاه هم :

مشکلی وجود نداشت

فقط قابلیت بهبود انتخاب استان ها رو بردازید

lahijsabz

کاربر عضو
ممنون از راهنماییتون اون مشکل هم خودم حل کردم اشکال از خودم بود برگه های پیش فرض رو دستکاری کرده بودم

راستی یه سوال دیگه تو افزونه ها زده ورژن جدید آماده بروزرسانی می باشد آیا می تونم بروز رسانی کنم یا منتظر نگارش جدید بمونم

و یه سوال دیگه من اجناس رو با بابری ارسال می کنم که تا باربری 50 تومن هزینه پیک به مبلغ اضافه میشه چطور میتونم این 50 تومن رو به مبلغ کل فاکتور اضافه کنم طوری مشتری متوجه بشه که این مبلغ چرا اضافه شده

و برای خریدهای بالای 5 میلیون تومان هزینه پیک اضافه نشه فقط هزینه بابری که اونم توسط مشتری در محل پرداخت میشه

بعضی از مشتری ها هم نمونه خرید میکنند که از طریق تیپاکس بدون هزینه پیک ارسال میشه

ممنون میشم برام کاملا توضیح بدین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

lahijsabz

کاربر عضو
ممنون از راهنماییتون اون مشکل هم خودم حل کردم اشکال از خودم بود برگه های پیش فرض رو دستکاری کرده بودمراستی یه سوال دیگه تو افزونه ها زده ورژن جدید آماده بروزرسانی می باشد آیا می تونم بروز رسانی کنم یا منتظر نگارش جدید بمونم

و یه سوال دیگه من اجناس رو با بابری ارسال می کنم که تا باربری 50 تومن هزینه پیک به مبلغ اضافه میشه چطور میتونم این 50 تومن رو به مبلغ کل فاکتور اضافه کنم طوری مشتری متوجه بشه که این مبلغ چرا اضافه شده

و برای خریدهای بالای 5 میلیون تومان هزینه پیک اضافه نشه فقط هزینه بابری که اونم توسط مشتری در محل پرداخت میشه

بعضی از مشتری ها هم نمونه خرید میکنند که از طریق تیپاکس بدون هزینه پیک ارسال میشه

ممنون میشم برام کاملا توضیح بدین
از اساتید کسی نیست راهنمایی کنه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بروزرسانی انجام بدید

برای سوال دوم قبلا توضیح دادیم

بالا