مشکل در افزودن محصول متغیر به سبد خرید

am1n

تازه وارد
سلام

بعد از تعریف محصول متغیر، حتا بعد از اینکه مشتری، نوع محصول مورد نظر رو انتخاب میکنه، باز هم موقع افزودن به سبد خرید ارور "خواهشمندیم گزینه های محصول را انتحاب کنید" رخ میده (بماند که انتخاب هم انتحاب نوشته شده :) ). ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

نمونه مشکل در صفحه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

آیا پس از تعیین ویژگی ها و فعال بودن در صفحه نمایش و استفاده در متغیرها و سپس در متغیرها افزودن متغیر مثلا ساعتی یا روزانه قیمت را می نویسید ؟ موجود در انبار را فعال قرار می دهید ؟ تیک فعال شده را قرار می دهید ؟ شناسه محصول قرار میدهید ؟ ذخیره تغیرات در پایین را میزنید ؟ پس از ذخیره تغییرات انتشار را انجام می دهید؟

پس از بررسی جواب های فوق اگر مشکل ادامه داشت تاپیک را بالا بیاورید و اگر مشکل رفع شد لطفا بنویسید .

موفق باشید

masoud ashoori

کاربر عضو
متن بالا رو مطالعه کنید که دوستمون نوشتن و پاسخ بدید!
سلام

مشکل من حل شد

تک تک افزونه هاتون رو غیر فعال و تست کنید

یکی از افزونه هاتون مشکل ایجاد میکنه

من هفته قبل افزونه نمودار تغییر قیمت ووکامرس رو نصب کرده بودم این مشکل پیش اومده بود

fa.darvishy

تازه وارد
سلام

بعد از تعریف محصول متغیر، حتا بعد از اینکه مشتری، نوع محصول مورد نظر رو انتخاب میکنه، باز هم موقع افزودن به سبد خرید ارور "خواهشمندیم گزینه های محصول را انتحاب کنید" رخ میده (بماند که انتخاب هم انتحاب نوشته شده :) ). ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

نمونه مشکل در صفحه

ظاهرا مشکل این دوستمون حل شده، امروز بنده هم به همین مشکل برخورد کردم...

راه حل: 

1- در صورتی که از قالب هایی که توسط خودتون نوشته شده بررسی کنید که در صفحه محصول (قسمت افزودن محصول به سبد خرید) دو تا فرم تو در تو نباشه، اگه بود یکیش رو پاک کنید. (این موضوع رو حتما از طریق سورس صفحه بررسی کنید.)

2- تمام ویژگی هایی که برای محصولتون تعریف کردید رو بررسی کنید تا نامک (slug) حتما بصورت انگلیسی باشه.

موفق باشید.

بالا