مشکل در بالا آمدن سایت کد شده با zend

parsa63

تازه وارد
سلام دوستان

اسکریپتی که من استفاده می کنم رایگان هستش و با zend کد شده. از طریق پشتیبانی سرور فعال شد و سایت بالا اومد. :67: :67:

ولی وقتی می خوام اونو ادیت کنم(فایلهای php روت) هر فایلی که حاوی کد <?php @Zend; باشه و وقتی اونو باز میکنم باعث

میشه سایت دیگه بالا نیاد و صفحه سفید به جای اون بالا میاد. :66:

آیا راه حلی داره؟

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز اول باید فایل هاتو دیکود ( decode ) کنی تا کدهای خام و کد نشده رو به دست بیاری

بعد میتونی ویرایش کنی !

parsa63

تازه وارد
شما میتونید این کارو انجام بدین؟

الان یه هفته هست که دارم اشکالات اسکریپتو رفع می کنم. شما ببین یه نظر بهم بده .

ضمنا این مشکل بالا اومدن صفحه سفید از چیه؟

kasraa

کاربر عضو
در مورد این اسکریپت تو همون انجمن پی سی ول خود امید توضیح داده

برو تو انجمنش سرچ کن هستش

در ضمن از من میشنوی از اینجور اسکریپت ها استفاده نکن

دلیل :

یه کم جستجو کن میفهمی چرا ;)

parsa63

تازه وارد
فروم سایت p30vel مشکل داره و نمیشه ازش استفاده کرد. اگه اون مطالب فروم رو میدونید ممنون میشم بگید :(

در مورد دلیلش میشه توضیح بدی؟ :43:

ضمنا در مورد این سایتها که سیستم مدیریت آگهی میفروشن هم توضیح بدید ممنون میشم (کدوم بهتره)

kasraa

کاربر عضو
فروم سایت p30vel مشکل داره و نمیشه ازش استفاده کرد. اگه اون مطالب فروم رو میدونید ممنون میشم بگید :( در مورد دلیلش میشه توضیح بدی؟ :43:

ضمنا در مورد این سایتها که سیستم مدیریت آگهی میفروشن هم توضیح بدید ممنون میشم (کدوم بهتره)
من نمیخوام گناه کسیرو بشورم یا .... واس همین بهتره خودت در موردشون بگردی توی اکثر فروم ها صحبت شده در موردشون

در مورد سایت هایی که سیستم آگهی میفروشن هم اینو بگم که هیچکدوم ( در اسکریپت هایی که php هستن ) به طور اختصاصی از 0 ننوشتن و همشون اسکریپت نال شدرو ویرایش کردن

موفق باشی

parsa63

تازه وارد
کسی میدونه اگه کد zend رو دیکد کنم، نیاز به فعال سازی تابع zend در سرور هست یا نه؟

میتونید برام این کارو انجام بدین؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kasraa

کاربر عضو
دوست عزیز من برای همین بهت گفتم که برو در مورد p30vel تحقیق کن

تو اگه کدهاتو از حالت زند هم در بیاری و یا همون دیکد کنی باز باید بشینی به روش دستی که امید کد کرده بازم دیکد کنی !

در ضمن تو برو فعلا در مورد این پی سی ول تحقیق کن بعد از خیر دیزند کردن میگزری عزیزم :)

موفق باشی

-----------------------------

راستی با استفاده از این سایت هم میتونی دیزند کنی :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

parsa63

تازه وارد
اگر شما می دونی خوب بگو نقایصی که داره کدوم قسمتاشه. الان کلی سایت هستن که دارن با همین قالب کار میکنن.

ضمنا در مورد دیکد، منظور شما اینه که نهایتا باید بعد از ویرایش، فایلها به صورت zend شده روی سرور آپلود بشن؟

kasraa

کاربر عضو
اگر شما می دونی خوب بگو نقایصی که داره کدوم قسمتاشه. الان کلی سایت هستن که دارن با همین قالب کار میکنن.ضمنا در مورد دیکد، منظور شما اینه که نهایتا باید بعد از ویرایش، فایلها به صورت zend شده روی سرور آپلود بشن؟
اوکی خب اگر مشکلی نداره میتونی استفاده کنی :)

منظورم اینه که این اسکریپت اول به صورت دستی و بعد با zend کد شده !

master89

تازه وارد
دوستان من یک اسکریپت چینی دارم فارسی میکنم.

بعد نصب ارور Zend Optimizer not installed رو داده. هر کاری میکنم بالا نمیاد.

شنیدم گفتن چون encode شده.مشکلات داره.

میشه بگید چه مشکلی داره ، که من دیگه فارسی سازی رو ادامه ندم ؟!

(اسکریپت نال شده نیست)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
روی سیستمتون نرم افزار zend رو نصب کنید تا مشکل رفع بشه

master89

تازه وارد
نمیدونم چرا همه درجا میان این ارور رو برای من ترجمه میکنم.

دوستان من انقدر انگلیسی حالیم میشه دیگه !

نصب کردم اما جواب نداد. این مشکل بزرگتر از این حرفاس که همینجوری رو هوا جواب بدید !

خیلی ها این مشکل رو دارند..

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز master89 راستش آدم وقتی امظای شمارو میبینه دیگه به خودش اجازه نمیده که بیاد و در مورد این مشکل کوچیک در مقابل شما چیزی بگه چون مطمعنن برنامه نویس حرفه ای هستید :)

خب وقتی شما میگین این ارور رو میده و راه حلش هم نه تنها توی ایران بلکه توی کل دنیا میگن این ارور برای نصب نبودن زند هستش !!!

حالا مشکل تو به احتمال زیاد ایناست :

1 - آدرس فایل dll. رو در فایل php.ini اشتباه وارد کردی

2 - به احتمال 90% وقتی آدرس رو وارد کردی علامت # رو از اول آدرس حذف نکردی

3 - کسی که اسکریپت رو کد کرده روی اسکریپت لایسنس گذاشته و به طور طبیعی یک خطا هم باید تعریف کرد وقتی میخوای لایسنس بزاری پس :

ترفند انکودرها برای دور زدن مشتری :

وقتی طرف میخواد خطا رو بنویسه میاد دقیقا همون خطاییرو مینویسه که برای نصب نبودن لودر هستش و اینطوری کسی که میخواد نصب کنه همش فک میکنه لودر نصب نیستش در صورتی که لودر نصبه و هیچ مشکلی نداره و این اسکریپت هستش که اجازه ی اجرا شدن نمیده :D

این ترفند رو خودم همیشه استفاده میکنم ، که بدجوری اعصاب کسیو که میخواد استفاده غیر مجاز کنه رو خورد میکنه و چند ماه میزارتش سر کار :D :))

آخرین ویرایش توسط مدیر:

master89

تازه وارد
سلامدوست عزیز master89 راستش آدم وقتی امظای شمارو میبینه دیگه به خودش اجازه نمیده که بیاد و در مورد این مشکل کوچیک در مقابل شما چیزی بگه چون مطمعنن برنامه نویس حرفه ای هستید :)

خب وقتی شما میگین این ارور رو میده و راه حلش هم نه تنها توی ایران بلکه توی کل دنیا میگن این ارور برای نصب نبودن زند هستش !!!

حالا مشکل تو به احتمال زیاد ایناست :

1 - آدرس فایل dll. رو در فایل php.ini اشتباه وارد کردی

2 - به احتمال 90% وقتی آدرس رو وارد کردی علامت # رو از اول آدرس حذف نکردی

3 - کسی که اسکریپت رو کد کرده روی اسکریپت لایسنس گذاشته و به طور طبیعی یک خطا هم باید تعریف کرد وقتی میخوای لایسنس بزاری پس :

ترفند انکودرها برای دور زدن مشتری :

وقتی طرف میخواد خطا رو بنویسه میاد دقیقا همون خطاییرو مینویسه که برای نصب نبودن لودر هستش و اینطوری کسی که میخواد نصب کنه همش فک میکنه لودر نصب نیستش در صورتی که لودر نصبه و هیچ مشکلی نداره و این اسکریپت هستش که اجازه ی اجرا شدن نمیده :D

این ترفند رو خودم همیشه استفاده میکنم ، که بدجوری اعصاب کسیو که میخواد استفاده غیر مجاز کنه رو خورد میکنه و چند ماه میزارتش سر کار :D :))
من طراحی سایت هستم و هیچوقت هم نگفتم خدای بزنامه نویسم.همین چند هفته پیش برای phpfox خدمتت بودم.

در این زمینه ها هم هیچ اطلاعاتی ندارم.

سایت به صورت رایگان اسکریپت رو برای دانلود گذاشت. پس دلیلی نداره که بخواد مارو سرکار بذاره.

تا حالا خیلی انجمن رفتم ، اما هیچوقت این مورد گوشزد نشد : 1 - آدرس فایل dll. رو در فایل php.ini اشتباه وارد کردی

دقیقا میتونی توضیح بدی ؟

kasraa

کاربر عضو
همین چند هفته پیش برای phpfox خدمتت بودم.
برای phpfox ؟؟؟

سایت به صورت رایگان اسکریپت رو برای دانلود گذاشت. پس دلیلی نداره که بخواد مارو سرکار بذاره.
اولن اینکه هیچ رایگان بودنی بی حکمت نیستش دومن 99% اسکریپت هایی که قرار میگیرن در اینترنت بدون تست گذاشته میشن !

تا حالا خیلی انجمن رفتم ، اما هیچوقت این مورد گوشزد نشد : 1 - آدرس فایل dll. رو در فایل php.ini اشتباه وارد کردی

دقیقا میتونی توضیح بدی ؟
فک نکنم رفته باشی چون اگر مثلا به فروم برنامه نویس یا مجید آنلاین یا حتی وب هاستینگ تالک... رفته بودی هستش که اکثرا هم خودم گفتم

شما میشه بگی چطوری زند رو نصب کردی که همچین فایلیرو تو جاش قرار ندادی ؟؟؟؟

وقتی زند اپتیمایزر رو نصب میکنی بهت آدرس محل فایل dll. رو میده که باید بزاری داخل فایل php.ini فک کنم از این واضحتر نتونم توضیح بدم :-s

این آدرس محل نصب فایل لودر زند رو فراخوانی میکنه

kasraa

کاربر عضو
همین چند هفته پیش برای phpfox خدمتت بودم.
برای phpfox ؟؟؟

اولن اینکه هیچ رایگان بودنی بی حکمت نیستش دومن 99% اسکریپت هایی که قرار میگیرن در اینترنت بدون تست گذاشته میشن !

دقیقا میتونی توضیح بدی ؟
فک نکنم رفته باشی چون اگر مثلا به فروم برنامه نویس یا مجید آنلاین یا حتی وب هاستینگ تالک... رفته بودی هستش که اکثرا هم خودم گفتم

وقتی زند اپتیمایزر رو نصب میکنی بهت آدرس محل فایل dll. رو میده که باید بزاری داخل فایل php.ini فک کنم از این واضحتر نتونم توضیح بدم :-s

master89

تازه وارد
برای phpfox ؟؟؟اولن اینکه هیچ رایگان بودنی بی حکمت نیستش دومن 99% اسکریپت هایی که قرار میگیرن در اینترنت بدون تست گذاشته میشن !

زند اپتیمازل چند تا آدرس خواست. اما .dll نخواست. یکی مال webserver root بود. یکی هم مال php.ini که هر دو رو آدرس دادم .

شاید زند اپتیمایزر من مشکل داره. شما آدرس داری تا دانلود کنم ؟ چون توی سایت زند جدیدا خیلی تغییرات داده..

بالا