مشکل در بخش ویژگی ها و تغیرات

sadeghgenavehi

کاربر عضو
سلام دوستان

من یک مشکل دارم اونم اینه که محصول متغیر میزارم میخوام توی قیمت نزنه مثلا 75-105 میخوام فقط قیمتی که میخوام قیمتی که برای بخش vip انتخاب کردم رو نشون بده ولی میرن توی محصول بتونن انتخاب کنن...

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
به نظر راه حلی جالبی انتخاب نکرده اید. این اشتباهه که کاربر رو به جای محصول متغیر، گذاشته اید.

کاربر جایگاه خود را دارد، و محصول هم جایگاه خود را

افزونه های vip وجود دارند، که براحتی می توانید این کار را انجام دهید. تازه به صورت هوشمند

به این صورتـ

نخست با افزونه Capability Manager نقش های کاربری درست می کنید، سپس با افزونه

WooCommerce Role Based Product Price برای هر کدام از آن نقش ها، در محصول قیمت تعیین می کنید.

هر دو افزونه های رایگانی در وردپرس هستند.

sadeghgenavehi

کاربر عضو
نمیخوام vip کنم فقط چیزی که میخوام درست بشه خیلی خوبه

راه حلی دارید؟

ممنون بابت پاسخ

sadeghgenavehi

کاربر عضو
الان راهی نیست قیمتی که در بازه قیمتی میزنه مثلا 20 - 100 تومان رو تغیر داد به بالاترین قیمت یا اینکه قیمت دلخواه بزاری؟

assar

تازه وارد
الان راهی نیست قیمتی که در بازه قیمتی میزنه مثلا 20 - 100 تومان رو تغیر داد به بالاترین قیمت یا اینکه قیمت دلخواه بزاری؟
سلام

درست متوجه نشدم

میخوایید فقط یکی از دو قیمتی که در عکس نشون میده تو صفحه باشه؟

sadeghgenavehi

کاربر عضو
سلام

درست متوجه نشدم

میخوایید فقط یکی از دو قیمتی که در عکس نشون میده تو صفحه باشه؟
ببینید میخوام قیمتی که خودم میخوام باشه مثلا 105 تومن اما وقتی میرن داخلش گزینه انتخاب کنن و قیمت ها بر اساس گزینه هایی که هست نمایش داده بشه.

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
فایل محصولات متغیر رو در افزونه ووکامرس پیدا کن، و تغییرات مورد نظرت رو در اون بده، و یا به کسی بدین براتون تغییر بدن اختصاصی

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
ببخشید که راه حلتون رو دیر پیدا کردم. داشتم درمورد موضوعی جستجو می کردم، جواب موضوع شما رو پیدا کردم

بالا