مشکل در به روزرسانی پایگاه داده ووکامرس

kargah

تازه وارد
سلام و عرض ادب:
چند روزی هست بعد از آپدیت به مشکل زیر برخورد کرده ام.

"
WooCommerce در حال به روزرسانی بانک اطلاعاتی در پس زمینه است. روند به روزرسانی پایگاه داده ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین لطفا صبور باشید.

"
ممنون میشم راهنمایی نمایید

جاویدان

کاربر عضو
سلام و عرض ادب:
چند روزی هست بعد از آپدیت به مشکل زیر برخورد کرده ام.

"
WooCommerce در حال به روزرسانی بانک اطلاعاتی در پس زمینه است. روند به روزرسانی پایگاه داده ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین لطفا صبور باشید.

"
ممنون میشم راهنمایی نمایید
با سلام دوست عزیز
بهتره یکبار به پیکربندی ووکامرس وارد شوید سپس وضعیت را مشاهده کنید.
اگر افزونه کش دارید کامل خالی کنید.
اینقدر نباید زمان بروزرسانی باشد . اگر ادامه دارد بخش زمانبندی ووکامرس را بازبینی کنید.
موفق باشید

kargah

تازه وارد
درود خدمت شما:
من بررسی کردم و در قسمت عملیات برنامه ریزی شده 275 مورد در حال pending هست(الان چند روز میشه) به همین خاطر بخشی از قسمت هایی که ایجاد محصول اضافه می کنم به درستی کار نمی کند و یا همچنین می خواهم محصولی را ویرایش کنم باز هم بعضی از قسمت ها تو صفحه محصول کار نمی کند!
عکس ضمیمه

پیوست‌ها

• wpt.jpg
    wpt.jpg
    71.2 کیلوبایت · بازدیدها: 34

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
عکس شما نشان از تکمیل فرآیند دارد آخرین موارد در جریان در انتهای صفحات قرار دارند یعنی شما باید به آخرین صفحه بروید.
هشدار دومی در بالای صفحه (view actions ...) که دیده می شود به شما این امکان را می دهد فرآِیند های در حال انجام را به سرعت تایید کنید تا نهایی شوند.
مقادیر در حال انتظار شما بالاست و این اصلا جالب نیست . یا نسبت به رفع آنها اقدام یا آنها را موقتا غیر فعال کنید.
فرآیند های تکمیل شده را از لیست خودش باز و نسبت حذف آنها اقدام کنید تا خلوت شود.
مطمئن شوید در مسیر وردپرس - ابزارها - عملیات برنامه ریزی شده موردی در حل فعالیت نباشد.
اگر موارد درحال انتظار شما مرتبط با ووکامرس یا وردپرس نیست و بر اساس نیاز افزونه ای خاص یا چندین افزونه است تنظیمات آنها را بررسی کنید.

قبل از توصیه های بعدی جهت اطمینان حتما بک آپ بگیرید
شما از مسیر پیکربندی ووکامرس - وضعیت - ابزار - به‌روز‌رسانی پایگاه داده می توانید به سرعت بروزرسانی را تکمیل کنید.
شما در این بخش دسترسی به برخی ابزارهایی دارید که بسیاری از کاربران وکامرس سالها از آن بی خبر هستند و اصلا استفاده نمی کنند.
در استفاده از ابزارها دقت و داشتن اطلاعات مناسب لازم است. برخی از آنها می توانند شما را کاملا خالی از اطلاعات کنند .
بدترین چیز در وکامرس بازسازی بندانگشتی هاست.
برای پیدا کردن مشکلات وضعیت سیستم را بررسی کنید.
خطاهای قرمز را پیدا و در صورت امکان نسبت به رفع آنها کوشا باشید.
در مسیر فوق بخش گزارش ها به شما لیستی از خطاهای دریافتی را می دهد آخرین آنها را بررسی کنید مطمئن شوید که خطاها بر اساس تاریخ تازه هستند. اگر خطایی ثبت نشده است یعنی مشکل جدی وجود ندارد.
نسخه php سرور شما مهمترین بخش برای نداشتن خطاهای سخت است حتما از نسخه های توصیه شده وردپرس استفاده کنید.
موفق باشید

ehsansilent

تازه وارد
سلام. منم همین مشکل رو دارم . 70 وضعیت در حال اجرا دارم ! لغو هم میزنم اتفاقی نمیفته. از پیکربندی بروزرسانی پایگاه داده هم میزنم بروز میشه ولی در حال اجراها میمونه.
سوالم اینه :
1- آیا دیتابیس ووکامرس از دیتابیس وردپرس جداست؟
2- آیا میشه ووکامرس و کلا پاک کرد و این مشکل رو حل کرد؟
نهایت حل این مشکل چیه؟

پیوست‌ها

• e1.png
    e1.png
    77.6 کیلوبایت · بازدیدها: 14

جاویدان

کاربر عضو
سلام. منم همین مشکل رو دارم . 70 وضعیت در حال اجرا دارم ! لغو هم میزنم اتفاقی نمیفته. از پیکربندی بروزرسانی پایگاه داده هم میزنم بروز میشه ولی در حال اجراها میمونه.
سوالم اینه :
1- آیا دیتابیس ووکامرس از دیتابیس وردپرس جداست؟
2- آیا میشه ووکامرس و کلا پاک کرد و این مشکل رو حل کرد؟
نهایت حل این مشکل چیه؟

با سلام دوست عزیز
باید ببینید چه چیزی در حال بروزرسانی است عکس شما فقط یک مورد رو به درستی نشون می ده پس بهتره یه عکس بهتر قرار بدید.
ساده ترین شیوه در این جریان اینست در همان وضعیت - ابزار - به‌روز‌رسانی پایگاه داده رو بزنید تا به سرعت بروزرسانی انجام شود.
بهتره این مورد در زمانی باشه که بار سرور سبک باشه.
عملیاتی هایی هم که اجرا نمی شوند یا از تاریخ بروزرسانی گذشته را هم می توانید از همان بخش عکس با تیک کنارشون و گزینه حذف اجرا کنید.
موفق باشید

بالا