مشکل در حلقه ترجمه ووکامرس فارسی

w84night

تازه وارد
با سلام

یه مدتیه که حلقه های ترجمه ووکامرس من کلا از کار افتاده و هیچ جوره درست نمی شه. هر حلقه ترجمه ای که اضافه می کنم، اعمال نمی شه و کار نمی کنه.

باید چطور درستش کنم؟

احتمال می دادم از مشکل از افزونه ها باشه، اما افزونه های آخری رو که نصب کردم رو پاک کردم، اما باز هم درست نشد.

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم...
هیچ خطایی هم نمیگیرم فقط ترجمه هایی که قبلا به درستی کار میکردن دیگه انجام نمیشن...
وردپرس به روز هست، افزونه هم به روز هست...
ورژن php الان 7.3 هست تا نسخه 7 هم امتحان کردم ولی باز هم حل نشد...

جاویدان

کاربر عضو
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم...
هیچ خطایی هم نمیگیرم فقط ترجمه هایی که قبلا به درستی کار میکردن دیگه انجام نمیشن...
وردپرس به روز هست، افزونه هم به روز هست...
ورژن php الان 7.3 هست تا نسخه 7 هم امتحان کردم ولی باز هم حل نشد...
با سلام دوست عزیز
بهترین شیوه برای این مشکلات اصلاح فایل زبان است. ترجمه ای قابل انجام است که مسیر و خود آن نوشته در افزونه وجود داشته باشد.
بهتر است فایل زبان را باز کرده با نرم افزار poedit در رایانه یا افزونه های مترجم در خود وردپرس که روی سایت نصب و فعال می کنید اقدام به ترجمه آن کنید. این شیوه امن تر و سالم تر است و خطا نخواهید داشت
موفق باشید

w84night

تازه وارد
باتشکر از شما
کدوم فایل رو دقیقا؟
مشکلی که در این روش هست اینه که با اولین آپدیت این فایل هم دوباره نویسی میشه و باز همون آش و همون کاسه...

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اگر دقت کنید جایگزین نمی شود. در صورت جایگزینی صورت می گیرد که در پوشه وکامرس باشد نه در پوشه زبان وردپرس.
فایل woocomerc_fa_IR.po رو از داخل پوشه زبان سرور خودتون یا از داخل مخزن وردپرس دانلود کنید.
سپس با نرم افزار poedit در رایانه شخصی ترجمه را جایگزین کرده و در پوشه زبان - پلاگین ها جایگزین فایل ووکامرس کنید.
ضمنا افزونه در مخزن موجود است که این تغییرات را در سایت اعمال کرده و در بسیاری از مواقع حفظ می کند.
متاسفانه در بخش ترجمه برخی مترجمان در وردپرس که در ایران هستند یه جور باند بازی و انحصار ایجاد کردند یعنی شما ترجمه می کنید همون رو کپی سپس حذف و باز به اسم خودش پیست می کنند تا اسمشون در لیست باشه چون بخش تایید ترجمه در اختیارشون قرار گرفته است تغییرات برخی اسامی سایتهای ایرانی خاصی در زیر افزونه هم دقیقا به همین دلیل است. برای همین منظور یک اکانت بنده در وردپرس به علت اعتراض به این شیوه توسط همونها ریپورت و مسدود شد.
موفق باشید

w84night

تازه وارد
ای بابا همه جا شده انحصار 😅
خیلی ممنون از راهنمایی شما...

من مشکل دیگه ای که با این افزونه پیدا کردم این هست که در قسمت کوپن های تخفیف هم بعد از ثبت یک کوپن تاریخ انقضا رو بصورت NaN-0NaN-0NaN نمایش میده!
تصویر رو ضمیمه کردم...

پیوست‌ها

• Screenshot 2020-12-08 171016.jpg
    Screenshot 2020-12-08 171016.jpg
    73.7 کیلوبایت · بازدیدها: 2

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اکانت javidan در وردپرس جستجو کنید از سال 2015 فعال بوده دقیقا از 1.5 سال ریپورت و مسدود است.
این مشکل شما دقیقا در شمسی سازهای اخیر وجود دارد.
بنده دو موردش رو به دوستان اطلاع دادم ولی فقط یک افزونه در بروزرسانی جدیدش قول داد مشکل رو برطرف کنه.
این فعال تنها افزونه ای است که داره فعالانه کار می کنه و قول داده در نسخه جدید برخی موارد رو لحاظ کنه

مشکل تمامی این افزونه ها اینه که فراموش کردند نباید همه جای وردپرس و افزونه ها رو شمسی سازی کرد. زیرا بیس اصلی هسته وردپرس بر مبنای میلادی است
لطفا اسم افزونه رو بفرمایید دوستان بدونند از کدوم شمسی ساز استفاده می کنید شاید اومدن و دیدن و مشکلتون برطرف شد.
موفق باشید

w84night

تازه وارد
دقیقا همین الان داشتم تست میکردم و با همین افزونه ای هم که فرمودید تست کردم و مشکل رفع شد!
متاسفانه افزونه قدیمی رو پاک کردم و اسمش در خاطرم نیست...

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
مهم فعلا رفع موقت مشکل شماست تا رفع کامل خطای افزونه های موجود.
برخی از افزونه اثراتشان در دیتابیس باقی می ماند اگر خواستید آنرا پیدا کنید کافیست دیتابیس را کمی جستجو کنید
موفق باشید

بالا