مشکل در درگاه پرداخت Pay.ir

hossein001

تازه وارد
با سلام و وقت بخیر

من درگاه پرداختم رو pay.ir گرفتم و همانطور که خودشون گفتن افزونه ووکامرس پارسی رو نصب کردم که درونش درگاه پرداخت pay.ir هست 

پس از وارد کردن کد API درگاه ، هنگام انتقال به درگاه پرداخت خطای ((پرداخت شما ناموفق بوده است. لطفا مجددا تلاش نمایید یا در صورت بروز اشکال با مدیر سایت تماس بگیرید.))   نمایش داده میشود

پاسخ پشتیبانی pay.ir : ((تراکنشهاتون را Verify نمیکنید با ووکامرس فارسی تماس بگیرید))  ووکامرس فارسی هم جواب نداد گفت مشکل از شماست نه ما با یه برنامه نویس صحبت کن

یکی از دوستان هم پیشنهاد کرد php قالبت رو از 5.6 به 7.1 کانفیگ کن ، کانفیگ کردم و درست نشد همچنین بهم گفت ip رو درست ست کردی که اصلا pay.ir در هنگام ثبت نام ازم ip نخواست

mcrypt هم چک کردم فعاله

باید چیکار کنم ؟ 

مرسی

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما به قسمت سفارشات برید. در مدیریت سایت منظورم هست

در اونجا ببینید چه خطایی نمایان میشه

hossein001

تازه وارد
سلام

وضعیت رو لغو شده نمایش میده

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

نکته مهمی که در این رابطه دیده می شود اینست که شما چند نکته رو مبهم گفتید

فرمودید گفتن php قالب رو تغییر بده از 5.6 به 7.1 تغییر دادم ، برداشت بنده اینست این یعنی شما کدهای قالب رو تغییر دادید ولی این افزونه کمترین درگیری را با قالب داره نکته اینجاست شما باید PHP پنل سرور رو به 7.2 ارتقا بدید این دستورالعمل خود وردپرس و وکامرس است البته هنوز پشتیبانی از 7 پایین تر انجام می شود ولی احتمال بروز خطا هست.

نکته بعدی اینجاست شما قبل از وریفای کردن این درگاه بهتر بود یک تست خالی با گزینه تست انجام می دادید تا مطمئن شوید که مشکلی وجود ندارد.

در مورد IP درگاه pay نیازی ندارد و با همان کد شما را شناسایی می کند. البته باید مطمئن باشید که درگاه شما از سوی pay نیز در دسترس و فعال باشد.

ضمن اینکه اگر شما https قبل یافعلا استفاده می کردید یا الان غیر فعال کردید یا اصلا استفاده نکرده اید باید مطمئن بشید که مشکلی از این سوی نیست.

و یک نکته مهم گاهی در هنگام کپی پیست کردن کد وریفای احتمال اشتباه وجود دارد یعنی یک فضای خالی که دیده نمی شود یا به چشم نمی آید می تواند باعث بروز خطا شود . پس یکبار بدون کد وریفای بصورت تست بررسی کنید که اگر تایید شد یعنی درست کار می کند و احتمالا کد وریفای را اشتباه قرار داده اید ولی اگر خطا وجود داشت باید تداخلات با سایر افزونه ها را بررسی کنید.

این نکات گاهی ریز باعث می شود اشتباهاتی رخ دهد.

موفق باشید

sir1

کاربر عضو
من هم از ووکامرس pay.ir استفاده میکنم و همین دیروز تراکنش موفق داشتم.

هر چی هست به هاستتون برمیگرده و بهتره خودتون هم یک محصول تست ایجاد کنید و امتحان کنید

simonamiri0069

کاربر عضو
دوستان من میخواستم افزونه درگاه پرداخت پی رو از صفحه خود پی ار دانلود کنم هدایت شدم به ووکامرس.... خبر دارید درگاه رایگان حذف شده؟ باید خرید؟

جاویدان

کاربر عضو
دوستان من میخواستم افزونه درگاه پرداخت پی رو از صفحه خود پی ار دانلود کنم هدایت شدم به ووکامرس.... خبر دارید درگاه رایگان حذف شده؟ باید خرید؟ 
با سلام دوست عزیز

اگر منظور شما pay.ir است کافیه افزونه وکامرس فارسی رو نصب و فعال کنید درگاه خودکار و رایگان در بخش پرداخت ها در دسترس شماست کافیست فعال و  کد API مورد نظر را درج و ذخیره کنید . قبل از هر گونه استفاده از کد اتصال به درگاه از حالت آزمایشی را انجام دهید تا از کارکرد بر روی سرورتان مطمئن شوید . حتی تست یک خرید داخلی از خودتان با قیمت پایین نیز بد نیست

موفق باشید

ked.co.ir

تازه وارد
سلام دوستان
درگاه های پرداخت واسط مطمئن نیستند. به دلایل زیر:
– پشتیبانی ضعیف
– دریافت کارمزد
– تسویه حساب دیر هنگام
- ازکار افتادن ناگهانی

اما شما می توانید از درگاه مستقیم بانک سامان بدون دریافت ای نماد و بدون پرداخت کارمزد استفاده کنید.

ویژگی ها:
- بدون کارمزد
- بدون نیاز به اینماد
- اتصال به هر حساب بانکی
- درگاه مستقیم بانکی
-چند درگاه برای یک نفر

masoudfn

تازه وارد
مزایای درگاه پرداخت واسط

پشتیبانی بهتر
ارائه سریع درگاه پرداخت
نیاز نداشتن به دانش فنی
نیاز نداشتن به نماد
نیاز داشتن به کد مالیاتی (همشون البته نه)
پنل مدیریتی
کیف پول
قرارداد مالی برای تسهیم
گزارش گیری
ارائه خروجی

معایب
کارمزد بخاطر ارائه سرویس

خودمم از درگاه پرداخت رایان پی استفاده میکنم.

بالا