مشکل در ریدارکت شدن صفحه اصلی به لاگین در وردپرس

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان عزیز.

تمامی این توضیحات من در ویدیویی که آپلود کردم خدمت شما نشون دادم.

من یک سیستم با استفاده از وردپرس برای یک مشتری کدنویسی کردم مشکلی که دارم اوایل کدنویسی این سیستم صفحه اصلی نداشت فقط یک کدنویسی نوشتم که مستقیم به صفحه لاگین ریداریکت بشه و سپس صفحه اصلی را طراحی کردم و صفحه اصلی فعال شد و کد ریداریت حذف شد اما این ریدارکت همچنان در تمامی مرورگرهای من و موبایل و غیره به همین صورت ریداریکت میشه.

الان 2 یا 3 هفته ای هست این موضوع وجود دارد و چون مطمئن بودم مشکل از کش می باشد پیگیر نشدم گفتم بعد از یک مدتی این مشکل حل خواهد اما زمانی که مشتری چندین بار ایمیل زد مجددا در حال بررسی می شم اما موفق نشدم که بفهمم ایراد از کجاست.

مشکلی اینه اگر صفحه سایت باز بشه به صفحه ی ریداریکت میشه و باید حتما به این شکل لینک بدم که صفحه ریداریکت نشه.

به درجه ای رسیدم هر کد ریداریک با ربط و بی ربط را از سیستم حذف کردم.

هر چی به مشتری میگم کش هست این بنده خدا قبول نمی کنه.برای خودمم این مشکل هست نمی دونم واقعا کلافه شدم.

کارهایی که انجام دادم: کش تمامی مرورگرها پاک شد، کش افزونه پاک شد.با 3 سیستم تست شد و مشتری هم ادعا می کنه این مشکل را در چند سیستم داره.

یه راه حل بگید ممنون میشم.

در ویدیو هم مشکل را نمایش دادم ممنونم ازاینکه بابت مطالعه این متن وقت گذاشتید بازم شرمنده.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکلی نبود سایت باز شد! برای شما کش شده

rocki3oy

کاربر عضو
مشکلی نبود سایت باز شد! برای شما کش شده
سلام آقا محمد، این فردی که من این سیستم را آماده کردم اصلا قبول نمی کنه.

منم به مشتری میگم روی کش اون میگه خالی کرده.

حالا برای خودمم که سه هفته گذشته با اینکه کش رو خالی می کنم درست نمیشه.آخه یک کش دیگه تا چه حد موندگاری داره.

بازم ممنون.

بالا