مشکل در فارسی سازی و پیدا کردن کد html

nakhoda

تازه وارد
درود دوستان... :)

من یه پوسته انگلیسی رو نصب کردم و تونستم تا حدودی فارسیش کنم

این آدرس سایتمه :

ولی چند تا مشکل دارم اگه ممکنه راهنمایی کنید :

1-چطوری می تونم زیر منوها رو راست چین کنم؟البته به صورت جداگانه هر زیرمنو رو تونستم راستچین کنم ولی اگه بخوام همه رو راست چین کنم چیکار باید بکنم ؟

2-در قسمت گالری دو دکمه next و previous در نسخه انگلیسی سمت راست بودند.من اونا رو به سمت چپ آوردم ولی از وقتی این کار رو کردم دو کلمه کمرنگ next و previous داخل دکمه ها قاطی شده ! مشکل من اینه که با فایرباگ می تونم این کلمات رو پیدا کنم.ولی این کلمات در قالب نیستن...تمام فایلهای قالب رو گشتم نبودن...!

3-قسمت نظرات درست راست چین نمیشه

این هم نسخه انگلیسیش :

البته این رو هم بگم که من آشنایی زیادی با کد نویسی ندارم و تا همیجاش هم از آموزشهای اینترنتی و به صورت سعی و خطا پوسته رو فارسی کردم ! پس لطفا ساده توضیح بدید !

kasraa

کاربر عضو
سلام

1 - برای زیر منوها بگرد توی css قالب دنبال ul.sub-menu اونجا میتونی از کد text-align:right استفاده کنی

2 - والا من که مشکلی توی گالری ندیدم و اون 2 کلمرو ندیدم اصلا :)

3 - منظورت چیه درست راست چین نمیشه ؟

اینی که من الآن توی قالبت میبینم فک نکنم هیچ تغییری داده باشی برای راست چین کردن :-s

nakhoda

تازه وارد
سلام1 - برای زیر منوها بگرد توی css قالب دنبال ul.sub-menu اونجا میتونی از کد text-align:right استفاده کنی

2 - والا من که مشکلی توی گالری ندیدم و اون 2 کلمرو ندیدم اصلا :)

3 - منظورت چیه درست راست چین نمیشه ؟

اینی که من الآن توی قالبت میبینم فک نکنم هیچ تغییری داده باشی برای راست چین کردن :-s
سپاس

آقا مشکل اول و دوم رو با کمک دوستان حل کردم...فقط مونده مشکل سوم... :-??

kasraa

کاربر عضو
خب دوست عزیز میشه بگی مشکل سومت چیه ؟؟؟؟

اگر میخوای فارسی بشه برو تو css و کلاس های مربوط به قسمت کامنت رو پیدا کن و فارسی کن

اگر هم دیدی کلاسی نداره تو css به طور مستقیم هم میتونی فایل comments.php رو باز کنی و ویرایش کنی

بالا