مشکل در محصولات متغیر

iJoseph

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان

در ابتدا باید تشکر کنم از وبسایت مفدید شما که پاسخ بسیاری از سوالاتمو در یافت کردم. خدمت دوستان عارضم که وقتی توی محصولات متغیر من محصولات رو وارد می کنم به 2 مشکل بر میخورم( متغیر ما اینجا رنگ هستش):

1-در برگه ی محصول حداقل قیمت و حداکثر قیمت(قیمت هر رنگ محصول متفاوت هستش) رو بدون هیچ فاصله ای نشون می ده و چطور باید تنظیمات رو ست کرد که با توجه به انتخاب هر رنگ قیمت همون رنگ رو نشون بده؟

2- وقتی کاربر ی رنگ رو انتخاب می کنه برای انتخاب رنگ دیگه عبارت انگلیسی clear selection ظاهر میشه و چطور میشه این عبارت رو پیدا کنم و برگردان فارسی اون رو بنویسم؟

عکس به پیوست می باشد.

با تشکر فراوان

You must be registered for see images attach

harbiline

Edris
تو محصولات متغیرت

4 تا رنگ داری :

برای هر رنگ باید جداگونه قیمت بدی

باید چهار مورد رنگ جدا اظافه کنی تو بخش قیمت گذاری ها

2- وقتی کاربر ی رنگ رو انتخاب می کنه برای انتخاب رنگ دیگه عبارت انگلیسی clear selection ظاهر میشه و چطور میشه این عبارت رو پیدا کنم و برگردان فارسی اون رو بنویسم؟
تو پوشه قالبت فایل زبانت دنبالش باش با poeditباید انجام بشه اگر نبود توی اون تو فایل زبان ووکامرس نگاه کن.

iJoseph

تازه وارد
تو محصولات متغیرت

4 تا رنگ داری :

برای هر رنگ باید جداگونه قیمت بدی

باید چهار مورد رنگ جدا اظافه کنی تو بخش قیمت گذاری ها

تو پوشه قالبت فایل زبانت دنبالش باش با poeditباید انجام بشه اگر نبود توی اون تو فایل زبان ووکامرس نگاه کن.
درود بر شما ، بسیار ممنون از پاسختون

در مورد قیمت گذاری من همینکارو می کنم و مشکلم سره نشون دادن قیمت هاست، اگر n متغیر هم داشته باشیم با قیمت متفاوت توی برگه ی محصول بجای نشان دادن قیمت هر رنگ با انتخاب رنگ ، حداقل و حداکثر قیمت رو از بین قیمت ها انتخاب می کنه و به صورت عکسی که پیوست کردم نشون میده.

.امیر

کاربر عضو
برای ترجمه میتونی از حلقه ترجمه ووکامرس فارسی استفاده کنی

harbiline

Edris
درود بر شما ، بسیار ممنون از پاسختون

در مورد قیمت گذاری من همینکارو می کنم و مشکلم سره نشون دادن قیمت هاست، اگر n متغیر هم داشته باشیم با قیمت متفاوت توی برگه ی محصول بجای نشان دادن قیمت هر رنگ با انتخاب رنگ ، حداقل و حداکثر قیمت رو از بین قیمت ها انتخاب می کنه و به صورت عکسی که پیوست کردم نشون میده.
یه دسترسی به بخش وردپرست بهم بده..چون من هیچوقت این مشکلو نداشتم

یه احتمال دیگ هم هستش ک ممکنه قالبت این توانایی رو نداشته باشه ک بتونه جدادر نظر بگیره.

بالا