مشکل در نصب اسکریپت Persian Link CMS

hamedamiri91

تازه وارد
سلام

من این اسکریپت رو نصب کردم اما نمیدونم چطوری مثل سایت این رو به سایتم وصل کنم از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند خواهش می کنم راهنمایی کنند . خیلی دنبالش بودم تا این که تو سایت پرشین اسکریپت پیداش کردم

EM4D

تازه وارد
اگه میخواین در صفحه اصلی نمایش بدید ، از آیفرم استفاده کنید

virangar

کاربر عضو
یه کد هس که یه پنجره کوچیک نشون میده فک کنم خودش داشته باشه

kasraa

کاربر عضو
سلام

از این کد باید استفاده کنید :

کد:
<iframe width="400" height="200" src="http://box.googooli.ir/googooli.php" name="box" border="0" frameborder="0"></iframe>
آدرس باکسی که میسازین رو قرار بدین جای این آدرس که من گذاشتم و هر جا میخواین نمایش بده ، کد رو بزارین

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamedamiri91

تازه وارد
سلاماز این کد باید استفاده کنید :

کد:
<iframe width="400" height="200" src="http://box.googooli.ir/googooli.php" name="box" border="0" frameborder="0"></iframe>
آدرس باکسی که میسازین رو قرار بدین جای این آدرس که من گذاشتم و هر جا میخواین نمایش بده ، کد رو بزارین

موفق باشید
مرسی بابت کد اما یه مشکل دیگه دارم من از جوملا استفاده می کنم چطور میشه تو جوملا باکس ساخت ؟

kasraa

کاربر عضو
خواهش

دوست عزیز فرقی نداره جوملا باشه یا وردپرس یا هر سیستم مدیریتی دیگه

شما هر جایی که بتونید از html استفاده کنید میتونید از این کد هم استفاده کنید و باکستون رو نمایش بدین

Boyrain

تازه وارد
سلااام.

منم همین مشکل رو دارم

حالا از کجا باید باکس رو گیر بیارم ..

کد رو دقیقا باید کجا استفاده کرد.

تازه کار
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

mahdiali35

کاربر عضو
دوستانی که از جوملا استفاده میکنند در موقعیت مورد نظر یه ماژول "html دلخواه" اضافه کنند و کدهای بالا رو در اون اضافه کنند...

شاد باشید...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان برای نمایش داخل سایت به اخر سایتتون عنوان box.php رو اضافه کنید تا درون باکس نمایش بده.

carictoon

تازه وارد
من این اسکریپت رو نصب کردم اما نمیتونم وارد پنل مدیریت بشم . یوزر و پس و کد رو میزنم اما بالای صفحه این ارور نوشته میشه

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /public_html/khabar/inc/config.php:1) in /public_html/khabar/administrator/index.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 2

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنین

بالا