مشکل در نصب قالب sahifa

akbariv1995

تازه وارد
سلام دوستان عزیز.

ببخشید من موقعی که میخوام قالب sahifa رو نصب کنم، وردپرس ارور میده که:

این بسته نمی*تواند نصب شود. پرونده style.css در این پوسته موجود نیست.نصب پوسته با مشکل مواجه شد.

چیکار کنم؟

*ممنون میشم سریع راهنمایی کنید!

سپاس

EhsaanDev

کاربر عضو
:45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45:

سلام. لطفاً سوال خود را کامل بپرسید تا پاسخ درستی بگیرید. :45:

لینک دانلود قالب sahifa را اینجا قرار دهید.

akbariv1995

تازه وارد
ممنون احسان حان:

این قالبه:

akbariv1995

تازه وارد
خودم فهمیدم :68:

فایلهای موجود در پوشه های:

psd و Licensing و Docs و sahifa و Sample Content را رو بردارید و همه رو در یک نیو فولدر pest کنیدوسپس zip کنید و وارد وردپرس کنید....همین

mxu

تازه وارد
خودم فهمیدم :68: فایلهای موجود در پوشه های:

psd و Licensing و Docs و sahifa و Sample Content را رو بردارید و همه رو در یک نیو فولدر pest کنیدوسپس zip کنید و وارد وردپرس کنید....همین
پاسخ خیلی جالبی بود دوست من اما این کار مث این میمونه که علاوه بر کتاب های مورد نیازت برای رفتن سر کلاس ، کتابهای فردات رو هم همراهت ببری :32:

بهتره فقط فایل safiha که حاوی فایل های این قالبه رو بردارید و zip کنید و بفرستید روی هاستتون . برای اینکه مطمئن بشید پوشه درستی رو دارید فشرده میکنید و پوشه اصلی قالب رو فشرده کردید فقط کافیه به محتویاتش یه نگاه بندازید ، این پوشه ها توی پوشه اصلی قالب موجوده :

language , fonts ,css , panel , includes و .....

محتویات پوشه psd و licenseing که اصولا چندان نیازی نیست چون ربطی به قالب اصلی نداره تقریبا و فقط یه سری اضافاته ، psd فایل طراحی اولیه است که بدرد تازه کارا نمیخوره ، لایسنس هم خب از اسمش معلومه چیه . ُample content هم خب یه محتوی فایل xml برای درون ریزی یه مشت پست نمونه وsample هستش خب :D

موفق باشید :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

akbariv1995

تازه وارد
سلام.

ممنون قالب با موفقیت نصب شد...اما یه مشکل حسابی دارم!

وقتی میخوام از قسمت مدیریت صحیفا قالب رو ویرایش کنم، ارور میده:

[h=1]Request-URI Too Large[/h]The requested URL's length exceeds the capacity limit for this server.

چیکارش کنم؟

سپاس

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
با استفاده از ادیتور پنل هاستتون ویرایش کنید...

smr.forum

تازه وارد
سلام.

منم این قالب رو استفاده می کنم.

ولی نمی تونم فونت هاش رو تغییر بدم.

واقعا حیف قالب به این قشنگی که فونت آریال داره.

چجوری میشه فونتش رو به به B yekan یا کوداک تغییر بدم؟

mahdiali35

کاربر عضو
سلام.منم این قالب رو استفاده می کنم.

ولی نمی تونم فونت هاش رو تغییر بدم.

واقعا حیف قالب به این قشنگی که فونت آریال داره.

چجوری میشه فونتش رو به به B yekan یا کوداک تغییر بدم؟
2 تا حالت داره....یا قالب پنل تنظیمات داره تو قسمت پنل مدیریت سایت که از اونجا میتونی فنتها رو تغییر بدی...

اگه نداشت شما باید فایل style.css قالب رو باز کنی و فونت ها رو ویرایش کنی.... خاصیت font-family مربوط به فونت هست...

شاد باشید...

smr.forum

تازه وارد
2 تا حالت داره....یا قالب پنل تنظیمات داره تو قسمت پنل مدیریت سایت که از اونجا میتونی فنتها رو تغییر بدی...اگه نداشت شما باید فایل style.css قالب رو باز کنی و فونت ها رو ویرایش کنی.... خاصیت font-family مربوط به فونت هست...

شاد باشید...
تو پنل تنظیمات داره.تنظیماتشم خیلی کامله.

فقط همه فونتای توی پنل انگلیسی هستن!!

توی فایل استایل هم ویرایش کردم نشد!

قالب رو هم از همین سایت پرشین اسکریپت ورداشتم :(

بالا