مشکل در نصب enamad

alihesari

کاربر عضو
سلام

کدها و مراحل نصب enamad رو طبق راهنما اجرا کردم ولی بررسی وضعیت نصب کد در وب سایت تایید نمیشه! یه فایل html هم که باید در هاست آپلود کردم ولی بازم نشد!

قالب سایت دارای یک صفحه intro است. در فایل index.php هم کد رو قرار دادم باز هم نشد! دیگه راه حلی ندارم! کسی اگر میتونه راه حل بگه. ممنون

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام کدها و مراحل نصب enamad رو طبق راهنما اجرا کردم ولی بررسی وضعیت نصب کد در وب سایت تایید نمیشه! یه فایل html هم که باید در هاست آپلود کردم ولی بازم نشد!

قالب سایت دارای یک صفحه intro است. در فایل index.php هم کد رو قرار دادم باز هم نشد! دیگه راه حلی ندارم! کسی اگر میتونه راه حل بگه. ممنون
آقا اون دهن مارو سرویس کرد .

آخر سر من تو روت سایت یه index.html خالی درست کردم و اون کد لعنتی رو ول کردم توش تا قبول کرد .

alihesari

کاربر عضو
[MENTION=21623]hannanstd[/MENTION]

دهن منم سرویس دیشب سرویس شد!

کدش رو تویه روت سایت فایل index.php قرار دادم تا تایید شد! برای تایید نهایی هم لازمه کدهمونجا باشه؟! چون سایت بالا نمیاد

کد رو بذارم تویه فایل index و intro قالب مشکلی نداره؟

saeedpersian

کاربر عضو
براي منم تاييد نميشد. ولي وقتي كد رو مثلا توي ابزارك سايدبار بالاميزاشتم جاش خالي نشون داده ميشد. بالاشم نوشتم "محل نصب اينماد". بعد بهشون زنگ زدم گفتم كه تاييد نميشه. گفتن واسه همه اينجوريه. آدرس سايتم رو پرسيد گفت دستي ميايم نگاه ميكنيم تاييد ميكنيم. 10 روز طول كشيد تا اوكي كنن.

الان كه ايام عيده ممكنه بمونه واسه بعد 15ام!

sahoo

تازه وارد
سلام.

به راحتی انجام میشه .

بعد از قرار دادن فایل HTML در پوشه Public_HTML و کد آی فریم در صفحه ی index.php ، یه بات میاد و بررسی می کنه.

اگه درست و مطابق دستور العمل باشه ، تایید میشه

بالا