مشکل در نمایش تصویر شاخص محصول

razigar

تازه وارد
سلام دوستان

من امروز قالبم {کات شاپ}رو اپدیت کردم و با دو تا مشکل توی تنمایش محصولات روبرو شدم

1.توی صفحه فروشگاه وقتی ماوس روی محصولی میره باید اسم محصول رو نمایش بده که الان این کار رو انجام نمیده

2.وقتی به صفحه نمایش محصول تکی برای نمایشش میرم تصویر شاخص ی که برای محصول در نظر گرفتم رو نمایش نمیده و یکی از تصاویر گالری رو نشون میده

با پشتیبان قالب تملاس گرفتم گفتن که مشکل ووکامرسه 

کسی هم این مشکل رو مثل من داره؟

کسی راهکاری براش داره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل ووکامرس؟

بعید میدونم

لطفا ادرس سایت قرار بدید بررسی کنم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اگر قالب رو بروزرسانی فرمودید باید ببیند هماهنگی با وردپرس یا ووکامرس هست یا خیر .

در قسمت وضعیت ووکامرس این موارد رو میزنه که باید با دقت ببینی در همین 2 هفته اخیر ووکامرس دو بروزرسانی جدید و جدی داشته و این یعنی تازه الان کمی به تعادل رسیده ضمن اینکه در ساختار جدیدش برخی قسمتها تغیرات به طور کلی انجام شده .

ضمنا این مشکلی که شما گفتی رو ووکامرس ایجاد نمیکنه قالب غیر استاندارد ایجاد می کنه (در دانش پشتیبان قالبت کمی شک کردم)

شما به وضعیت ووکامرس برو و بیبیند آیا در قسمت پایانی که مربوط به قالب هست مشکلی به صورت اخطار یا قرمز رنگ وجود داره یا خیر و اگر وجود داره به وکامرس قبلیت دانگرید کن تا بروزرسانی جدید رو از پشتیبانی دریافت کنی

موفق باشید

razigar

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

اگر قالب رو بروزرسانی فرمودید باید ببیند هماهنگی با وردپرس یا ووکامرس هست یا خیر .

در قسمت وضعیت ووکامرس این موارد رو میزنه که باید با دقت ببینی در همین 2 هفته اخیر ووکامرس دو بروزرسانی جدید و جدی داشته و این یعنی تازه الان کمی به تعادل رسیده ضمن اینکه در ساختار جدیدش برخی قسمتها تغیرات به طور کلی انجام شده .

ضمنا این مشکلی که شما گفتی رو ووکامرس ایجاد نمیکنه قالب غیر استاندارد ایجاد می کنه (در دانش پشتیبان قالبت کمی شک کردم)

شما به وضعیت ووکامرس برو و بیبیند آیا در قسمت پایانی که مربوط به قالب هست مشکلی به صورت اخطار یا قرمز رنگ وجود داره یا خیر و اگر وجود داره به وکامرس قبلیت دانگرید کن تا بروزرسانی جدید رو از پشتیبانی دریافت کنی

موفق باشید
سلام دوست عزیز

هیچگونه پیغام  یا اخطار قرمز رنگ وجود نداره

من خودمم فکر میکنم مشکل از قالبه اما پشتیبان بهانه میاره و میگه قالب اصلی هم همینطوره 

الان تمامی محصولاتم بهم ریخته و هیچ راهی هم واسش نیست

جاویدان

کاربر عضو
با سلام  دوست عزیز

نسخه آخر این قالب 1.7.6 فقط تا ووکامرس 3.1.0 رو پشتیبانی کرده نه 3.2.1 رو این یعنی هنوز بروزرسانی سازنده اصلی منتشر نشده این تو لاگ سیستم سازنده نوشته شده شما بهتره به نسخه 3.1.0 دانگرید کنید ووکامرس رو

این لینک لاگ بروزرسانی قالبتون هست

در ورژن جدید وکامرس 3.2.1 علاوه بر بروزرسانی تغیرات زیادی در ساختار  وجود داره که مقداریش مربوط به همین تصاویر بود .

تنها راه موجود فعلی رو گفتم دانگرید و اینکه منتظر بشید نسخه قالب با هماهنگی کامل با ورژن فعلی بروزرسانی بشه

یادتون باشه از جای مطمئن خرید کنید و قبل از بروزرسانی از تکمیل بودن فرایند بروزرسانی و هماهنگی مطمئن بشید

موفق باشید 

razigar

تازه وارد
با سلام  دوست عزیز

نسخه آخر این قالب 1.7.6 فقط تا ووکامرس 3.1.0 رو پشتیبانی کرده نه 3.2.1 رو این یعنی هنوز بروزرسانی سازنده اصلی منتشر نشده این تو لاگ سیستم سازنده نوشته شده شما بهتره به نسخه 3.1.0 دانگرید کنید ووکامرس رو

این لینک لاگ بروزرسانی قالبتون هست

در ورژن جدید وکامرس 3.2.1 علاوه بر بروزرسانی تغیرات زیادی در ساختار  وجود داره که مقداریش مربوط به همین تصاویر بود .

تنها راه موجود فعلی رو گفتم دانگرید و اینکه منتظر بشید نسخه قالب با هماهنگی کامل با ورژن فعلی بروزرسانی بشه

یادتون باشه از جای مطمئن خرید کنید و قبل از بروزرسانی از تکمیل بودن فرایند بروزرسانی و هماهنگی مطمئن بشید

موفق باشید 
راهکاری رو که گفتید انجام دادم و ووکامرسم رو به نسخه3.1.0 برگردوندم اما هنوز مشکل برطرف نشده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا ادرس سایت هم بگذارید. شاید تداخل جی کوئری از جای دیگری باشه

همچنین ، ویژوال کامپوسر شما نسخه ش چنده؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

نسخه آخر ویژوال ver 5.4.2 هستش که با نسخه آخر وردپرس 4.8.2 هماهنگ شده اگر شما علاوه بر ووکامرس وردپرس رو هم بروزرسانی کردید با کسب اطمینان از طریق پشتیبان برای هماهنگ بودن این افزونه به نسخه آخر قالب بروزرسانی کنید .

موفق باشید

noble_t

تازه وارد
سلام
مشکل من هم دقیقا همینه. وقتی به قسمت ویرایش محصول میرم تب تصویر محصول رو نشون میده ولی تصویر رو نشون نمیده. این درحالیه که گالری تصاویر نشون داده میشه. این اتفاق بعد از آپدیت ووکامرس و قالب برای من رخ داد. پشتیبان هم گفت که مشکل از ووکامرس و اون رو به ورژن قبلی برگردونم. شما نتیجه ای گرفتین؟

پیوست‌ها

• 2019-10-11_12-20-59.jpg
    2019-10-11_12-20-59.jpg
    81.6 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام
مشکل من هم دقیقا همینه. وقتی به قسمت ویرایش محصول میرم تب تصویر محصول رو نشون میده ولی تصویر رو نشون نمیده. این درحالیه که گالری تصاویر نشون داده میشه. این اتفاق بعد از آپدیت ووکامرس و قالب برای من رخ داد. پشتیبان هم گفت که مشکل از ووکامرس و اون رو به ورژن قبلی برگردونم. شما نتیجه ای گرفتین؟
تاریخ تاپیک رو مشاهده کنید. مربوط به دو سال قبل هست.
این مشکل الان وجود نداره!

بالا