مشکل در وردپرس

downloadsfilm

تازه وارد
سلام دوستان من یک سایت وردپرسی دارم بعد مطالبمو میخوام تاریخشو بروزرسانی کنم اصن عوض نمیشه و مشکل میخوره ممنون میشم راهنمایی کنید افزونه های فارسی هم نصب کردم ولی بازم مشکل حل نشده سایتم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این شیوه های جذب مخاطب و بازدید یکم قدیمی شده است ، شما اگر مشکل دارید باید با جزئیات مشکل رو اعلام کنید .
چیزی به اسم مشکل تاریخ در سایت شما دیده نمی شود .
بهتره یکم خلاق باشید تا یک سایت پویا و زنده و پر کاربر داشته باشید.
با این شیوه شما بزودی به جرگه دیگر افرادی می پیوندید که یه مدت سایت فیلم و همه چیز زدند و بعد از یکسال با سرخوردگی جمعش کردند رفتند و اثری ازشون دیگه نیست
موفق باشید

downloadsfilm

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
این شیوه های جذب مخاطب و بازدید یکم قدیمی شده است ، شما اگر مشکل دارید باید با جزئیات مشکل رو اعلام کنید .
چیزی به اسم مشکل تاریخ در سایت شما دیده نمی شود .
بهتره یکم خلاق باشید تا یک سایت پویا و زنده و پر کاربر داشته باشید.
با این شیوه شما بزودی به جرگه دیگر افرادی می پیوندید که یه مدت سایت فیلم و همه چیز زدند و بعد از یکسال با سرخوردگی جمعش کردند رفتند و اثری ازشون دیگه نیست
موفق باشید
سلام عزیز دلم نیاز به بازدید ندارم من عزیز رتبه 1000 ایرانم و روزانه 30 هزار آی پی دارم نیازی اصن به اینجوری تبلیغات ندارم و نخواهم داشت و من از سال 87 سایت فیلم داشتم که اس استاروی بود رتبه 500 ایران من تاریخ رو که میگم بهتون وقتی میخوام دوباره مطلب رو بیارم تیتر اول سایتم باید حتما سنجاق کنم ولی تاریخو میخوام آپدیت کنم اصن قبول نمیکنه وردپرس و دوباره نمیاره بالا توی صفحه اصلی سایتم شما هم که میخواین نظر بدن لطفا اول بپرسین بعد قضاوت کنین
زود قضاوت کردن خیلی بده
همیشه موفق باشید

alihaki

تازه وارد
سلام دوست عزیز
آیا می خواید تاریخ صفحات اصلی (page) رو عوض کنید یا پست (post)ها رو؟
آیا بعد از عوض کردن تاریخ و با بروزرسانی اروری هم دریافت می کنید یا خیر؟
ورژن وردپرس شما چنده؟
آیا تم شما به روز است یا خیر؟
این سوال ها رو پاسخ بدید تا بتونم بیشتر راهنمائیتون کنم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اگر از شمسی سازها استفاده می کنید بهتره غیر فعال کنید. اگر نیازمند استفاده هستید از این شمسی ساز استفاده کنید.
چون نسخه وردپرس شما 5.6 هست باید مطمئن باشید که قالب بروز است. بسیاری از شمسی سازهای فعال بجز موردی که بهتون معرفی شد دارای اختلال جدی در نسخه جدید هستند.
دیباگ رو فعال کنید و خطاها رو درج کنید
تست افزونه بگیرید.
ضمنا شما می تونید فکر کنید ما زود قضاوت کردیم اگر مطمئن هستید خودتون زود قضاوت نکردید.
موفق باشید

Alisalar01

تازه وارد
سلام عزیز دلم نیاز به بازدید ندارم من عزیز رتبه 1000 ایرانم و روزانه 30 هزار آی پی دارم نیازی اصن به اینجوری تبلیغات ندارم و نخواهم داشت و من از سال 87 سایت فیلم داشتم که اس استاروی بود رتبه 500 ایران من تاریخ رو که میگم بهتون وقتی میخوام دوباره مطلب رو بیارم تیتر اول سایتم باید حتما سنجاق کنم ولی تاریخو میخوام آپدیت کنم اصن قبول نمیکنه وردپرس و دوباره نمیاره بالا توی صفحه اصلی سایتم شما هم که میخواین نظر بدن لطفا اول بپرسین بعد قضاوت کنین
زود قضاوت کردن خیلی بده
همیشه موفق باشید
یه سوال داشتم از کجا فیلم تهیه میکنید میزارید داخل سایت

فرزاداولد

تازه وارد
منم با نسخه 5.6 وردپرس داخل سایت
مشکل داشتم باید نسخه php رو تغییر بدید یا رم رو افزایش بدید

بالا