مشکل در ووکامرس

Moein.RM

تازه وارد
با سلام

چند وقت است که ووکامرس من با درگاه بانگ پارسیان به مشکل خورده وارد درگاه میشه هزینه هم از حساب کم میشه ولی وقتی به سایت بر میگرده یه صفحه سفید میاد که توش یه -1 هست همین

با پشتیبانی درگاه هم تماس گرفتم گفتند که مشکل از کال بک سایت خودتونه

افزونه ها و قالب ها هم غیرفعال کردم تست کردم اما هنوز این مشکل هست نمیدونم از کجا این مشکل وجود داره واقعا نیاز به کمک فوریتون دارم ممنون میشم کمک کنید

حتی ووکامرس رو دانگرید هم کردم ولی همچنان مشکل هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام من توسایتم در صفحه نمایش محصولات خطای ووکامرسی زیر نمایش میده. اشکال کجاست؟ چطور میشه رفعش کرد؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Warning: Missing argument 3 for avia_woocommerce_gallery_thumbnail_description(), called in /home/hamaanco/domains/irantradecenter.org/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 and defined in /home/hamaanco/domains/irantradecenter.org/public_html/wp-content/themes/enfold 3.8/config-woocommerce/config.php on line 1360

جاویدان

کاربر عضو
سلام من توسایتم در صفحه نمایش محصولات خطای ووکامرسی زیر نمایش میده. اشکال کجاست؟ چطور میشه رفعش کرد؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Warning: Missing argument 3 for avia_woocommerce_gallery_thumbnail_description(), called in /home/hamaanco/domains/irantradecenter.org/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 and defined in /home/hamaanco/domains/irantradecenter.org/public_html/wp-content/themes/enfold 3.8/config-woocommerce/config.php on line 1360

با سلام دوست عزیز

قالب و کلیه مراحل رو بروزرسانی کنید

موفق باشید

بالا