مشکل ریدایرکت شدن سایت و بخش محصولات به market-online.ir

MohamadMJ

تازه وارد
سلام دوستان

یه مشکل آزار دهندست واقعا. جزئیاتش رو مینویسم ممنون میشم اگر کسی این مشکل رو برطرف کرده راهنمایی کنه.

وقتی در سایت نکردم سایت بدون مشکل برام باز میشه ولی وقتی لوگین میکنم صفحه اصلی سایتم و بخش محصولاتم در پیشخوان برام باز نمیشه و سریعا به لینک زیر ریدایرکت میشه:

( برای دوستانی که این خطا رو ندیدن تا الان، این لینک از سایت من نیست اصلا پس فکر نکنید فایل js در این آدرس مشکل داره و برم برطرفش کنم حل میشه )

1. این مشکل فقط برای من هستش یعنی برای هیچکس دیگه این مشکل وجود نداره حتی با یوزر و پسورد خودم در کامپیوتر دیگه ای وارد سایت میشم این مشکل وجود نداره و اگر توی سیستم خودم پرو.کسی فعال کنم بازم مشکلی ندارم.

2. پلاگین ووکامرس رو که غیر فعال میکنم مشکل رفع میشه. ورژن ووکامرس رو عوض کردم بازم مشکل وجود داشت یعنی نسخه قدیمی نصب کردم و آخرین نسخه نصب کردم مشکل برقرار بود.

3. قالب و پلاگین ها نال شده نیست و همه اوکی هست.

4. قالب عوض کردم بازم مشکل وجود داشت.

5. به هاستینگ اطلاع دادم اسکن کامل کرد هاستم رو برای خطای امنیتی یا هر گونه مشکلی برای بلاک شدن آی پی من که هیچ مشکلی نبود.

6. افزونه آپدیت کدهای جی کوئری رو هم نصب و فعال کردم ولی بازم مشکل هست.

نکته ی دیگه ای که شاید لازم باشه با مرورگر فایرفاکس و کروم این مشکلات و خطای ریدایرکت شدن رو دارم ولی وقتی از مرورگر edge استفاده میکنم هیچ خطا یا ریدایرکتی وجود نداره.

ممنون میشم اگر کسی این خطا رو داشته و تونسته حلش کنه راهنمایی کنه. هرجایی فکرش رو میکردم بررسی کردم و ...

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا