مشکل عجیب حروف ژاپنی در نتایج گوگل از سایتم

• نویسنده موضوع p900
  • تاریخ شروع

p900

تازه وارد
با سلام شاید آخرین اومیدم انجمن باشه

دوستان بنده یک مشکل جدید برای سایتم پیش آمده حدودا 1 ماهی میشه که سایت در گوگل وب مستر چک میکنم صفهات خالی ( Not found ) رو به افزایش است یعنب روی 8 هزارتا خیلی عجیبه وقتی سایتمو با پسوند site: درگوگل سرچ میکنم حدودا ده هزارتا لینک میاره که بنده در سایتم این همه صفحه ندارم فوقش 200 تا با مقالات همه چیز ولی جالبه عنوان های که مشاهده می‌کنم با زبان ژاپنی است که پسوند url آن‌ها آخرشان به html و jsp , php هستند و و وقتی هم روی آن‌ها کلیک میکنم میره به 404 صفحه خالی. حتی در بعضی از لینک ها در url با زبان ژاپنی مشاهده میشود به هاست گفتم گفتن اسکن کردیم ویروسی یافت نشد تمام افزونه‌های امنیتی وردپرس نصب و اسکن کردم اما مشکل حل نشد به شدت گوگل جریمه کرده رتبه سایتمو گرفته دگه موندم چکار کنم هاست بهم گفت که هک سایت شما به نام  pharma  است به بعضی از مدیران سایت‌های وردپرسی مراجعه کردم و عنوان کردند مشکل عجبی است و تا به حال آن برخورد نکردند افزونه و قالب ها هم بروز هست و نال شده نیست و سایت را در سایت sitecheck.sucuri.net اسکن کردم و از نظر امنیت هم مشکل نداشت. سپاسگذارم لطفا اگر امکان دارد راهنمایی کنید.

عکس نمای جستجوی نام سایت در گوگل

rfvk_capture.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

منتقل شد به انجمن پرسش و پاسخ

در هنگام ارسال تاپیک از عناوین مناسب استفاده کنید

در صورت امکان آدرس سایتتون را قرار بدید

یک سوال عجیب اینکه آیا این حروف معنا دار هستند یا صرفا کاراکتر پشت سر هم اند؟

DNS های سایتتون را چک کنید. همچنین داخل سورس سایتتون ببینید اثری از این حروف هست یا خیر

یوزر و پسورد خودتون را عوض کنید.

آخر: در صورتی که از وردپرس استفاده می کنید تمامی فایل ها را حذف و سپس مجددا و تک تک نصب کنید. (گرفتن بکاپ احتیاط از فایل ها و دیتابیس فراموش نشود)

p900

تازه وارد
سلام

منتقل شد به انجمن پرسش و پاسخ

در هنگام ارسال تاپیک از عناوین مناسب استفاده کنید

در صورت امکان آدرس سایتتون را قرار بدید

یک سوال عجیب اینکه آیا این حروف معنا دار هستند یا صرفا کاراکتر پشت سر هم اند؟

DNS های سایتتون را چک کنید. همچنین داخل سورس سایتتون ببینید اثری از این حروف هست یا خیر

یوزر و پسورد خودتون را عوض کنید.

آخر: در صورتی که از وردپرس استفاده می کنید تمامی فایل ها را حذف و سپس مجددا و تک تک نصب کنید. (گرفتن بکاپ احتیاط از فایل ها و دیتابیس فراموش نشود)
این مورد امروز تست کردم وقتی داخل وب مستر قسمت crawl  قسمت  Not found  تیک صفهات خالی میزنم و هزارتا صفحه پاک میکنم فرداش داخل  Not found  هزارتا از عدد کم میشه البته هر دفعه هزارتا بیشتر پاک نمیکند. خب اگر صفحه داخل سایتم باشه ولی من لینکشو از گوگل وب مستر پاک کنم نباید عدد تغیر کنه چون رباط گوگل صفحه سایت جست جو میکنه تعجب میکنم عددش کم میشه.

aron

تازه وارد
برای من اینجوری شده کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟ خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای من اینجوری شده کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟ خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده
لطفا ارامش خودت رو حفظ کن و در چندین جا تاپیک نزن! لطفا ادرس سایتت رو بگذار بررسی کنم.

بالا