مشکل قرار دادن background

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kianosh

تازه وارد
سلام تغریبا من هر مشکلی دارم به اینجا میام و خیلی زود از مدیران و کاربران فعال انجمن پاسخ می گیرم خیلی راضی هستم

خیلی خوب بریم سر اصل مطلب من قصد دارم یک ویدو برای بک گراند سایتم قرار بدم در یوتیو ب اموزش های زیادی بود که به علت زبان انگلیسی و کیفیت بد و ... نتونستم بفهمم اگر کسی بهم کمک کنه چطور قرا بدم که وقتی کسی وارد سایت میشه بخ صورت اتوماتیک شروع به پخش بشه اگر کدنویسی باید کرد من زیاد بلد نیستم دقیق بگید چه کار ککنم اگر هم افزونه ای وجود دارد که خیلی بهتر میشه

مثلا این سایت :

miladjef

کاربر عضو
از چه قالبی استفاده می کنید؟

(راحترین راه اسفاه از افزونه visual composer و افزونه وابسته ی Video & Parallax Backgrounds For Visual Composer هست)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
افزونه ی  visual composer از تاپیکش دانلود کنید

افزونه وابسته ی Video & Parallax Backgrounds For Visual Composer نسخه 4.1

kianosh

تازه وارد
افزونه ی  visual composer از تاپیکش دانلود کنید

افزونه وابسته ی Video & Parallax Backgrounds For Visual Composer نسخه 4.1

لینک دوم مشکل داره اگر میشه اصلاح کنید 

miladjef

کاربر عضو
لینک های دیگه

kianosh

تازه وارد
با این میشه پس زمینه کل سایت رو ویدیو گذاشت ؟ مثل همین عکس ها که برای پس زمینه قرار میدن؟

kianosh

تازه وارد
اقا میلاد این از پیشخوان نصب نشدن  از هاست هم اپلود کردم تو لیست افزونه ها نیومد مشکل از کجاست؟

miladjef

کاربر عضو
ادرس سایت و دسترسی رو برام ارسال کنید

تا چک کنم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

قبل از آپلود نگاه کن دو پوشه نشده باشه بیشتر اوقات وقتی نصب نمیشه به علت پوشه در پوشه شدن هست

موفق باشید

kianosh

تازه وارد
نصب کردم چند لحظ تست کنم ببینم ویدیو می تونم قرار بدم. اقا شرمنده وقتتونو گرفتم :ِدی

kianosh

تازه وارد
اقایون این فقط از یو تیوب فیلم قرار میده و از کامپیوتر نمیشه و فقط از کامپیوتر عکس میشه :(

kianosh

تازه وارد
دوستان کسی نیست کمکم کنه از روش های دیگه مثل کد نویسی و ... لطفا :63: :63: :63: :63: :63:

miladjef

کاربر عضو
این افزونه رو چک کن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
این یکی دیگه هست

این افزونه تو مخزن وردپرس هست  با افزونه قبلی اشتباه نگیرین

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا