مشکل متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست.

sagono

تازه وارد
اساتید محترم من یه مشکل دارم اینه که در افزونه دانلود مانیوتر یه فایل apkمیخام اپلود کنم این ارور میده
متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست.
ممکنه راهنماییم کنید .

miladjef

کاربر عضو
بهترین راه و راحت ترین راه فشرده کردن این فایل هاست البته با پسوند zip

روش دوم استفاده از افزونه ی Easy Uploader هست

و روش سوم هم دستکاری تو فایلfunctions.php که اگر دوسست داشته باشین توضیح می دم

sagono

تازه وارد
@

miladjef

کاربر عضو
اول از فایل functions.php قالب خود یه پشتیبان بگیرید
برای این منظور کافی است این قطعه کد را به فایل functions.php اضافه کنید:

function my_myme_types($mime_types){ $mime_types['svg'] = 'application/octet-stream'; //Adding Binary Data $mime_types['svg'] = 'text/x-c'; //Adding .c file $mime_types['svg'] = 'application/vnd.android.package-archive'; //Adding .apk file return $mime_types;}add_filter('upload_mimes', 'my_myme_types', 1, 1);کد بالا بهم ریخته هست  از بخش ضمیمه ها ضمیه اول رو دانلود کنید

کد بالا، فرمت فایل مورد نظر باید بهمراه mime_types آنها در آرایه ذکر شود. مایم تایپ در حقیقت نوع اطلاعات داخل فایل را مشخص میکند. برای دیدن لیستی از فرمت ها و mime ها به لینک زیر مراجعه کنید.

در کد بالا سه پسوند .bin و .c و .apk اضافه شدند.

بازم تاکید می کنم حتما از فایل functions.php پشتیبانی بگیرید و کدهای موجود در بالا را استفاده نکنید و به فایل ضمیمه مراجعه کنید.

پیوست‌ها

• no 1.txt
    322 بایت · بازدیدها: 15

sagono

تازه وارد
اول از فایل functions.php قالب خود یه پشتیبان بگیرید

برای این منظور کافی است این قطعه کد را به فایل functions.php اضافه کنید:

function my_myme_types($mime_types){ $mime_types['svg'] = 'application/octet-stream'; //Adding Binary Data $mime_types['svg'] = 'text/x-c'; //Adding .c file $mime_types['svg'] = 'application/vnd.android.package-archive'; //Adding .apk file return $mime_types;}add_filter('upload_mimes', 'my_myme_types', 1, 1);کد بالا بهم ریخته هست  از بخش ضمیمه ها ضمیه اول رو دانلود کنید

کد بالا، فرمت فایل مورد نظر باید بهمراه mime_types آنها در آرایه ذکر شود. مایم تایپ در حقیقت نوع اطلاعات داخل فایل را مشخص میکند. برای دیدن لیستی از فرمت ها و mime ها به لینک زیر مراجعه کنید.

در کد بالا سه پسوند .bin و .c و .apk اضافه شدند.

بازم تاکید می کنم حتما از فایل functions.php پشتیبانی بگیرید و کدهای موجود در بالا را استفاده نکنید و به فایل ضمیمه مراجعه کنید.
دوست عزیز من فایل ضمینه در فانکشن ذخیره کردم بازه همون ارور امنیتی میده

miladjef

کاربر عضو
شما افزونه امنیتی دارید؟
منظورم اینه که از افزونه های امنیتی استفاده می کنید؟

با استفاده از Easy Uploader نتونستید فایل های مورد نظر خودتون رو آپلود کنید؟

به نظرم بهترین روش آپلود فایل ها به صورت zip هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sagono

تازه وارد
افزونه امنیتی ندارم

من میتونم دستی اپلود  کنم تو هاستم ولی وقتی دانلود میکنم وارد لوگین هاستم میشه

miladjef

کاربر عضو
متوجه نشدم می تونید یه عکس قرار دید از این بخش"ولی وقتی دانلود میکنم وارد لوگین هاستم میشه"

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
باید mime جدید تعریف کنید ... همونکاری که میلاد گفت باید جواب بده .

mohamad_a226

کاربر عضو
ببخشید موضوع قدیمی هست. ولی متأسفانه با کدی که قرار داده شده بود، مشکل من رفع نشد.

من از تم shoppystore استفاده میکنم. کد رو داخل قالب functions کپی کردم، ولی اثر نکرد.

با توجه به قالبی که دارم استفاده میکنم، باید کد رو جای دیگه ای کپی کنم؟

بالا