مشکل مهم در نصب وردپرس و وردپرس شبکه

rocki3oy

کاربر عضو
سلام خدمت مدیران عزیز.

من 2 هفته ای هست بادی پرس نصب کردم بدونه مشکل.

خوب 3 یا 4 روز پیش هک شدم.منم فقط وردپرس نصب داشتم حالا نمی دونم هکر از کجا نفوذ کرده.

حالا این مهم نیست،منم چون ممکن بود هکر در فولدر های هاستم شل آپلود کرده گفتم همه ی سیستم رو پاک کنم دوباره نصب کنم.

خوب حالا هاست من کاملا صفر هست.

من وردپرس رو نصب کردم رسیدم به نصب وردپرس شبکه.کد رو در wp-config.php قرار دادم.حالا به پنل میرم راه اندازی شبکه رو می زنم ارور زیر رو میده:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@c00.ir and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

----------------------

ولی هقته ی پیش چنین ارور هایی نمی داد بدون مشکل نصب میشه.گفتم سایت ایراد از htaccess باشه،از دوستان مختلف و از سرچ در گوگل همه ی کدهایی که تقریبا شبیه هم بود و برای htaccess وردپرس بود رو نصب کردم.

ولی دوباره وقتی روی "راه اندازی شبکه" کلیک می کنم.دیگه ارور نمی ده صفحه ی اصلی سایت رو نشون میده.

گفتم کدی رو قرار بدم که زمان نصب شبکه بهم میده رو قرار بدم.این کارو انجام دادم ولی بازم صفحه ی اصلی سایت رو نشون بده.

عزیزان و مدیران خواهش می کنم بگید مشکل از کجاست آخه یعنی واقعا ایراد از هاست هست؟

آخه هاستی که روی نصب wp مشکل داشته باشه بش می گن هاست؟!!

ازتون خواهش می کنم مشکل سایت رو حل کنید بگید ایراد از کجاست؟!

ممنونم بابت توجه به این تاپیک و مشکلم.

freeupweb

کاربر عضو
حالا مشکل شما کجاست؟؟

من درستی نفهمیدم

اگه با عکس یا دمو چیزی بدی شاید بتونم کمکت کنم

ولی مشکل از سرور نیست 100% از htaccess است

cniran

کاربر عضو
یه بار هر چیزی توی htaccess هست رو پاک کنید و به مدیریت وردپرس > شبکه - برید و ببینید گفته چه کدی رو توی htaccess قرار بدید. انجام بدید شاید درست شد.

rocki3oy

کاربر عضو
دوست عزیز زمانی htacces خالی باشه ارور زیر رو میده:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@c00.ir and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

عکس:

------------------------

حالااگه کدهایی که معمولا تو htaccess هست رو قرار بدم.زمانی که روی راه اندازی شبکه کلیک کنم صفحه ی اصلی سایت رو نشون میده.

من نمی دونم واقعا چرا اینحوزی شده؟!!!

من 100 بار پاک کردم و دوباره نصب کردم چنین مشکلی پیش نمیومد.

cedar

کاربر عضو
روی هاست بصورت پیشفرض من ندیدم که htaccess داشته باشه ، بنابراین کلا اون فایل رو پاک کنی نباید مشکلی برات پیش بیاد و باید فقط ایندکس هاست رو لود کنی . به نظر من به مدیر هاستیگت بگو ببین چی میگه

بالا