مشکل ویژگی های ووکامرس

iclash

تازه وارد
سلام بعد از اپدیت خودکار ووکامرس به اخرین ورژن ، ویژگی ها در سایت به صورت اعداد نشون داده میشه (مثلا اگر ویژگی رو "مهدی" گذاشته باشم به صورت 628 نشون داده میشه!) ... باید چیکار کنم ؟

sinalotfi

تازه وارد
سلام

آیا قالبت با آخرین نسخه ووکامرس سازگاری داره؟ (بهتره از پشتیبان قالبت بپرسی)

و اینکه، توی سایتتون از چه افزونه های دیگه ای استفاده میکنی؟

gar_1383

کاربر عضو
سلام بعد از اپدیت خودکار ووکامرس به اخرین ورژن ، ویژگی ها در سایت به صورت اعداد نشون داده میشه (مثلا اگر ویژگی رو "مهدی" گذاشته باشم به صورت 628 نشون داده میشه!) ... باید چیکار کنم ؟
سلام

ووکامرس رو به نسخه قبل داون گرید کن اگه مشکل حل شد باید قالبت رو به نسخه سازگار با ووکامرس 3 اپدیت کنی و تا بروزرسانی قالب، ووکامرس رو به نسخه جدید ارتقا نده

nima2021

تازه وارد
با سلام

من در فروشگاه خودم از محصولات بصورت متغیر استفاده می کنم. پس از بروزرسانی ووکامرس به نسخه 3، متاسفانه عملکرد بخش ویژگی ها از کار افتاده و امکان ویرایش آنها وجود ندارد.

لطفا راهنمایی بفرمائید مشکل را چگونه می توان حل کرد؟

morteza1983

تازه وارد
سلام دوستانی که میفرمایید مشکل از قالب هست من این مشکل رو روی آخرین نسخه وردپرس بدو استفاده از قالب تست کردم ولی مشکل همچنان هست 

ممنون میشم راهنمایی کنید

omidsmo

تازه وارد
با سلام

من هم همین مشکل برام پیش اومد تا قبل این هم ووکامرس 3.0.4 رو داشتم و بدون مشکل بود ولی وقتی به 3.0.5 اپدیت شد این مشکل پیش اومده و به جای نام ویژگی های محصول آیدی ویژگی های انتخابی رو نشون میده و ویژگی های متنی درست نمایش داده میشن

ممنون میشم که پیگیری کنند دوستان احتمالا خیلی ها این مشکل براشون پیش بیاد .

sinalotfi

تازه وارد
ببینید دوستان

ووکامرس راه خودش رو میره

وردپرس هم راه خودش رو میره

قالب و افزونه هایی هم که دارید هر کدوم کدنویسی مخصوص به خودشون رو دارند

بخاطر همین قرار نیست که همیشه با همدیگه سازگار باشند

با توجه به توضیحاتتون که گفتید بعد از اپدیت ووکامرس مشکل براتون شروع شده،‌این مشکلاتی که شما گفتید معمولا بخاطر قالب هست که با نسخه جدید ووکامرس سازگاری نداره، با یک قالبی که از آخرین نسخه ووکامرس پشتیبانی میکنه تست بکنید.

همچنین همه افزونه های سایتتون بجز افزونه ووکامرس رو هم غیرفعال بکنید

اینطوری میتونید دقیقا بدونید مشکل از چیه

اگه از قالبتون بود، اپدیتش بکنید به آخرین نسخه یا تعویض بکنید

اگر هم مشکل از افزونه های سایتتون بود، تعویضش بکنید به یک افزونه دیگر

بالا