مشکل کد css در مرورگر IE

jafar1374

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید

به تازگی برای زیبایی قالب سایت یه کدی رو در CSS اضافه کردم که در همه مرورگرها براحتی کار می کنه ولی در IE قالب به هم می خوره !!!

حالا می خوام کاری کنم که اون کد در مرورگر IE خونده نشه میشه یه راهنمایی بفرمایید!

یه هکی چیزی

این کدی هست که قرار دادم و می خوام تو IE خونده نشه

کد:
#site2 {

-moz-border-radius-bottomleft: 8px; 
    -moz-border-radius-bottomright: 8px;
	background-image:url('../imgs/pagebody_bottom.png');
	background-repeat:no-repeat;
	background-position:bottom left;
}
#site3 {
	text-align:right;
	overflow:visible;
	position:relative;
	padding-left:3px;
	padding-right:3px;
	background-image:url('../imgs/pagebodybackgr.png');
	padding-bottom:11px;
	margin-bottom:11px;
}
با تشکر

N2D

کاربر عضو
سلام !

میتونید از تگ ِ ایف آی ای استفاده کنید ، و سی اس اسی تعریف کنید ، که مثلاً #site2 ، مشخصات هیچی نداشته باشه که باعث تغییر در ایترنت اکسپلورر بشه ،

یعنی در صورتی که کاربر از IE( منفور ) استفاده میکرد rewrite بشه روی سی اس اس قبلی و دیگه شیوه ها رو استفاده نکنه در استایل دادن به سایت...

<!--[if IE]><![endif]-->
موفق باشید .

jafar1374

کاربر عضو
سلام ! میتونید از تگ ِ ایف آی ای استفاده کنید ، و سی اس اسی تعریف کنید ، که مثلاً #site2 ، مشخصات هیچی نداشته باشه که باعث تغییر در ایترنت اکسپلورر بشه ،

یعنی در صورتی که کاربر از IE( منفور ) استفاده میکرد rewrite بشه روی سی اس اس قبلی و دیگه شیوه ها رو استفاده نکنه در استایل دادن به سایت...

موفق باشید .
سلام ممنون از راهنماییتون

میشه بیشتر راهنمایی کنید لطفا

من همون css رو با یه اسم دیگه با روشی که شما فرمودید انجام دادم ولی نشد

مثلا

این آدرس اصلی:

کد:
<link href="<?= $C->SITE_URL.'themes/'.$C->THEME ?>/css/inside.css" type="text/css" rel="stylesheet" />
و اینم دومی

کد:
<!--[if IE]><link href="<?= $C->SITE_URL.'themes/'.$C->THEME ?>/css/[B][COLOR="red"]IE.inside[/COLOR][/B].css" type="text/css" rel="stylesheet" /><![endif]-->

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا