مشکل مشکل Runtime در ویندوز 7 (بازی)

alireza.magdizadeh

تازه وارد
سلام. وقتتون بخیر
ببخشید من در حال نصب بازی (عملیات انهدام 3) بودم که خطای runtime میداد و سازنده پیشنهاد کرد که RuntimePack را نصب کنم. ولی بعد از آن دوباره همین خطا داده شد. گفتند احتمالا مشکل از ویندوز است. به نظر شما راهی برای حل کردن این مشکل وجود دارد؟
من قبلا در ویندوز 10 هم امتحان کرده بودم. همچنین ویندوز 7 خودم را به آخرین آپدیت توسعه دهندگان بروز کردم
بازی هایی با کیفیت بالاتر مثل ET Armies هم نصب کرده ام. ولی مشکلی نبود
هر اطلاعاتی برای ویندوز نیاز بود بفرمایید تا بفرستم.
(آخرین نسخه انواع ++c هم نصب است و کارت گرافیک توسط سایت intel بروز شده)
تصویر خطا 👇

You must be registered for see images attach

همچنین خطای دیگری نیز داده می شود که در اینجا آپلود کردم:

آخرین ویرایش:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
باید دقت کنید ممکن است نسخه نصبی شما دچار خرابی باشه یعنی ناقص دانلود شده باشه یا حتی در مسیر درست بارگذاری نشده باشد.
دوم در هنگام نصب این مجموعه بهتره از شیوه نصب با Run as Administrator استفاده کنید تا مشکلات بارگیری از سمت مدیریت نداشته باشد.
سوم گاهی برخی از برنامه ها پس از نصب نیازمند ریستارت الزامی هستند. اما برخی با استفاده بدون ریستارت سیستم برای آن مشکلات جدی را ایجاد می کنند.
در صورت لزوم می توانید پک مورد نظر را یکبار حذف دوباره نصب و سپس پس از ریستارت کردن بازی را نصب و پس از ریستارت اجرا کنید. زیرا گاهی بازی وقتی مجموعه ای نصب نیست و مسیر یابی نمی کند آنرا نادیده می گیرد تا با اولین خطا نصب آن شکل بگیرد. اما خطا همچنان وجود دارد زیرا سازنده فراموش کرده است این بخش را بازنویسی کند.
چهارم گاهی لازم است اگر فایلی dll یا exe بود یکبار دستی اجرا شود تا در ضمیر کش سیستم یا همان سیستم dll شناسایی یا در بخش های مرتبط نصبش محرز شود.
فراموش نکنید در حذفیات حتما مطمئن شوید که تمامی موارد پاکسازی شده اند گاهی یک اثر ناقص نصب مشکلات بعدی را دارد.
موفق باشید

alireza.magdizadeh

تازه وارد
این خطا در آغاز ورود به بازی انجام نمی شود. برنامه باز شده و تمامی تنظیمات و... مشاهده می شود و فقط بعد از کلیک روی شروع بازی این اتفاق می افتد.
باز هم همین مشکل است؟ همین کار را انجام دهم؟

بنده قبلا برنامه را دوبار حذف و نصب کرده بودم ولی متاسفانه در حالت ادمین نبوده و ریستارت نکرده ام

mohammadasadi1

تازه وارد
سلام
مشکل منم همین بود که بای این سایت حلش کردم لینکشم پایینه

بالا