مشگل در نصب قالب فلت سام

Poya268

تازه وارد
با عرض سلام،من قالب فلت سام رو دانلود کردم و اینکه میبینم تو دوتا پوشه میباشه که همنامه،میخواستم طریق نصبش رو بدونم،مثلا نصب میکنم ولی فارسی نمیشه و فقط از یه پوشه استفاده میکنم،میخواستم بدونم چطوری بایداز دوتاشم استفاده کنم تا قالبم فارسی بشه،پیشاپیش ممنون از کمکتون...

Poya268

تازه وارد
سلام مجدد،اگه یه فیلم از نصب و فارسی سازیه فلت سام میزاشتین عالی میشد و من هرجوری نصب میکنم فلت سام انگلیسی در میاد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر وردپرس شما فارسی باشه قالب هم راست چین نمایان میشه.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
برای نصب یک قالب شما باید فقط یک پوشه اصلی داشته باشید که مستقیم به زیر پوشه های و فایل های اصلی دسترسی مستقیم داشته باشد. نام پوشه باید بدون تغییر باقی بماند در غیر اینصورت باید تغییرات زیادی اعمال کنید.
در هنگام استفاده باید حتما وردپرس شما به حالت فارسی باشد
در داخل پوشه های قالب یک پوشه وجود دارد به نام languages که بعضا ممکن است این نام کم یا زیاد شود ولی ساختارش بدین شکل است در برخی اوقات این پوشه در زیر پوشه ها قرار می گیرد پس باید دقت کنید
در داخل این پوشه در قالب های حرفه ای یک فایل زبان با پسوند مثلا woodmart.pot وجود دارد و در کنارش اگر فایل ترجمه باشد با پسوند mo و po که این اگر فایل زبان فارسی هم باشد می شود اینگونه fa_IR.po و fa_IR.mo این یعنی یک فایل زبان فارسی موجود است
گاهی در پیش از pot یک نام مشخص قرار دارد گاهی لازم است این نام قبل از woodmart-fa_IR.po قرار گیرد (دقیقا باید - _ را رعایت کنید ) اما اولویت همان fa_IR.po و fa_IR.mo است اما گاهی برای اجبار برای تحمیل فایل زبان شما باید این دو ترجمه را در یک پوشه به نام قالب در wp-content و پوشه languages و زیر پوشه themes (برای افزونه هایی که ترجمه از داخلش اجرا نمی شود هم در زیر پوشه plugins ) به صورت کامل یعنی با نام قالب مثلا woodmart-fa_IR.po و woodmart-fa_IR.mo قرار دهید تا اجرای آن انجام شود
اگر فایل فارسی وجود ندارد و خودتان می خواهید ترجمه را انجام دهید کافیست نرم افزار poedit را دانلود و نصب کنید یا از افزونه ترجمه استفاده کنید
یادتان باشد برای ترجمه در نرم افزار poedit حتما باید فایل pot وجود داشته باشد
موفق باشید

بالا